captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip paspartinti žvyrkelių asfaltavimą?

Lietuvoje yra daugiau nei 7 tūkst. kilometrų rajoninių žvyro kelių, Susisiekimo ministerija skelbia, kad iš jų net 87 proc. netenkina minimalių reikalavimų ir vienija finansus su Žemės ūkio ministerija šiems keliams asfaltuoti.

Lietuvoje yra daugiau nei 7 tūkst. kilometrų rajoninių žvyro kelių, Susisiekimo ministerija skelbia, kad iš jų net 87 proc. netenkina minimalių reikalavimų ir vienija finansus su Žemės ūkio ministerija šiems keliams asfaltuoti. Kiek kelių įmanoma pagerinti už numatomus 14,5 mln. eurų ir kaip bus atrenkama, kuriems ruožams teikti pirmenybę?

Nuo sausio 16-osios atsiskaityti galėsime tik eurais.

Tęsiasi tarptautinis ekonomikos bei politikos ekspertų ir įtakingų pareigūnų „Sniego susitikimas“. Interviu su užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi. 

Penktadienį – pirmoji LRT TELEVIZIJOS transliacija iš svarbiausios šių metų biatlono taurės.

Savaitės komentaras. Apžvalgininkė Ramunė Sotvarė-Šemetienė.

Pernai į Europos Sąjungą atvyko beveik 300 tūkstančių nelegalių migrantų iš trečiųjų šalių. Vėliau besirūpindamos imgrantais Bendrijos valstybės išleidžia milijonus, dėl to piktindamos vietinius gyventojus. Pasipiktinimas ypač stiprėja po teroro išpuolių, organizuotų musulmonų, nes atvykėliai dažniausiai būna šios religijos išpažinėjai. Kokios šios, anot ekspertų, ignoruojamos problemos priežastys ir pasekmės? Kaip atrodys Europa po kelių dešimtmečių, jei niekas nepasikeis? Apie imigracijos į Europą problemas ir ištakas – „Naujienų žemėlapyje“.

Penktadienį prasideda uragano „Feliksas“ nuniokoto pajūrio tvarkymo akcijos, į kurias kviečiami visos Lietuvos gyventojai. Prie talkų organizavimo ir viešinimo prisideda organizacija „Darom“.

Didžiausias Lietuvoje Vilniaus universitetas skelbia naujo rektoriaus rinkimus.

Penktadienio laidos svečias – Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos vyriausiasis redaktorius Valentinas Sventickas.

Laidą veda Giedrė Čiužaitė ir Ramūnas Grumbinas.

„Ryto garsai“ sausio 16 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close