captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: parodoje „Žalioji savaitė“ – vaizdų ir skonių įvairovė

Šiomis dienomis Berlyne vykstanti Tarptautinė maisto pramonės, žemės ūkio ir sodininkystės paroda „Žalioji savaitė“, organizuojama jau 80-ąjį kartą, iki šiol nepraranda savo populiarumo. Kuo Lietuvos ekspozicija šiemet traukia lankytojus?

Šiomis dienomis Berlyne vykstanti Tarptautinė maisto pramonės, žemės ūkio ir sodininkystės paroda „Žalioji savaitė“, organizuojama jau 80-ąjį kartą, iki šiol nepraranda savo populiarumo. Atsinaujinantys ištekliai, ekologinė žemdirbystė ir jos produktai, sodininkystė, kaimo plėtra ir toliau išlieka parodos prioritetai. Kuo Lietuvos ekspozicija šiemet traukia lankytojus?

Sertifikuotų tautinio paveldo produktų tradicinė amatininkė, senųjų kepimo, maisto ruošimo ir mezgimo amatų puoselėtoja – taip galima vadinti Alytaus r. Kančėnų kaimo bendruomenę „Dėmesio centras“, vienijančią apie 100 narių. Pasinaudoję „Leader“ programos lėšomis, suremontavo patalpas, įsigijo įrangą ir visą rudenį spaudė sultis. Ši bei kitos veiklos padeda bendruomenės žmonėms užsidirbti pinigų. Ateityje taip pat galvojama skatinti kaimo žmonių verslumą.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – pirmadienį, sausio 19 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...