captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar tikslinga parduotuvėms dirbti per šventes?

Beveik trečdalis lietuvių mano, kad maisto ir buitinių prekių parduotuvės per Kalėdas, Velykas, Naujųjų metų dieną ir kitas didžiąsias šventes neturėtų dirbti iš viso. Beveik pusė šalies gyventojų pasisako už tai, kad parduotuvės didžiųjų švenčių dienomis dirbtų, tačiau trumpiau.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Beveik trečdalis lietuvių mano, kad maisto ir buitinių prekių parduotuvės per Kalėdas, Velykas, Naujųjų metų dieną ir kitas didžiąsias šventes neturėtų dirbti iš viso. Beveik pusė šalies gyventojų pasisako už tai, kad parduotuvės didžiųjų švenčių dienomis dirbtų, tačiau trumpiau. Tai rodo  rinkos ir žiniasklaidos tyrimų bendrovės TNS LT apklausa. 

Euro įvedimo proga trečiadienį Valdovų rūmuose vyks renginys, kuriame kartu su Lietuvos vadovais dalyvaus Europos Vadovų Tarybos Pirmininkas Donaldas Tuskas ir Europos Komisijos pirmininko pavaduotojas Valdis Dombrovskis bei kiti užsienio svečiai. Tokį renginį tradiciškai organizuoja eurą įsivedusios šalys, praėjus dviem savaitėms po naujos valiutos įvedimo. Bus aptariamas perėjimo prie naujos valiutos procesas, kaip sekėsi tai įvykdyti, kokie iššūkiai laukai ateityje.

Europos Parlamentas balsavo  dėl naujų taisyklių, kurios leistų Europos Sąjungos valstybėms pačioms spręsti – apriboti ar uždrausti savo teritorijoje auginti genetiškai modifikuotas kultūras, ir tuo atveju, net jei jų auginimui išduotas leidimas Bendrijos mastu. Taisyklės buvo suderintos tik pernai gruodį, nes dėl skirtingų pozicijų buvo diskutuota kelerius metus.

Prancūzijoje, praėjus savaitei po teroristų žudynių satyrinio savaitraščio „Charlie Hebdo" redakcijoje, platinamas naujas numeris. Ant viršelio – karikatūra, kurioje pranašas Mahometas laiko užrašą „Aš esu Šarli". O virš jo bus užrašyta „Viskas atleista".

Savaitės komentaras. 15min.lt apžvalgininkas Rimvydas Valatka.

Kaip praėjo pereinamasis laikotarpis nuo lito prie euro?

Iš „Amerikos balso“ archyvų. Pasakojimas apie Mažosios Lietuvos minėjimą Niujorke, kuris įvyko „Carnegie Hall" centre. Šis įrašas transliuotas 1963 metais, minint Klaipėdos krašto prisijungimo  prie Lietuvos 40-ąsias metines.     

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.  

„Ryto garsai“ sausio 14 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...