captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame pastiše“ – smuikininkė Justina Auškelytė

„Man labai pasisekė, kad turiu nuostabius dėstytojus, kurie, net ir siūlydami savo muzikines idėjas, visada akcentuoja, jog galutinius sprendimus turiu priimti pati. Laisvė, mano nuomone, ir yra svarbiausia kūrybiškumo puoselėjimui.“
Smuikininkė Justina Auškelytė.
Smuikininkė Justina Auškelytė.

„Man labai pasisekė, kad turiu nuostabius dėstytojus, kurie, net ir siūlydami savo muzikines idėjas, visada akcentuoja, jog galutinius sprendimus turiu priimti pati. Laisvė, mano nuomone, ir yra svarbiausia kūrybiškumo puoselėjimui“, – atvirauja iš Jungtinių Amerikos Valstijų į Lietuvą drauge su pianistu Cesare Pezzi grįžusi smuikininkė Justina Auškelytė. Kuo džiugina ir stebina Amerikos kultūra? Kokiomis kūrybinėmis idėjomis smuikininkė gyvena šiandien? Apie tai kalbėsimės pirmojoje laidos dalyje.

Prisiminimu apie vieną linksmiausių ir įsimintiniausių koncertų pasidalys Justinos Auškelytės scenos partneris pianistas Cesare Pezzi, nepamiršiantis paminėti ir italus šiek tiek gąsdinančio lietuviško šaltuko.

Antrąją valandą domėsimės gerai žinomais klasikinės muzikos kūriniais, sumaniai panaudotais vaikiškuose animaciniuose filmukuose.

Ved. Gerūta Griniūtė.

„Muzikinis pastišas“ – sausio 9 d., penktadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ. Kartojama 22.10 val.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...