captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame pastiše“ – susitikimas su Luku Geniušu

Pianistas Lukas Geniušas nuo paauglystės traukia publikos dėmesį – kaip neeilinis, greitai ir anksti išsiskleidęs, stiprus talentas.
Lukas Geniušas.
Lukas Geniušas.

Pianistas Lukas Geniušas nuo paauglystės traukia publikos dėmesį – kaip neeilinis, greitai ir anksti išsiskleidęs, stiprus talentas. Prieš šešerius-septynerius metus į jo koncertus buvo einama pasmalsauti, ar vaikas įveiks stambų kūrinį (S. Rachmaninovo koncertą ar F. Liszto Sonatą), o išeinama su ašaromis akyse ir susižavėjimu, kadangi vaikas ne tik įveikdavo, bet ir pateikdavo nuostabias interpretacijas. Lukas Geniušas šiuo metu – karjeros skrydyje: 2010 m. laimėjęs sidabro medalį F. Chopino tarptautiniame konkurse, jis nestokoja viliojančių pasiūlymų ir yra atsidūręs didžiojoje klasikos solistų rinkoje. Priešaky jis mato neįveiktas viršūnes ir begalinį būsimo augimo kelią. 

Antroje laidos dalyje – pirmojo J. Pakalnio simfoninių kūrinių konkurso laureatų opusai. Apie konkurso tikslus ir rezultatus kalbėsimės su Lietuvos kompozitorių sąjungos pirmininke Zita Bružaite.

Ved. Laima Slepkovaitė.

„Muzikinis pastišas“ – rugsėjo 24 d., pirmadienį 12.10 val. per LRT KLASIKĄ.

Laida kartojama 22.10 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close