captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Juilliardo (JAV) meno mokyklos studentė smuikininkė Justina Auškelytė

„Studijas Juilliarde vertinu kaip svarbaus tarptautinio konkurso laimėjimą, čia įgyta patirtis – neįkainojama. Kiekvieną dieną dirbame su talentingiausiais mokytojais, kartą per savaitę turime progą susitikti ir pasimokyti iš vis kitų aukščiausios klasės muzikos profesionalų.“
Smuikininkė Justina Auškelytė.
Smuikininkė Justina Auškelytė.

„Studijas Juilliarde vertinu kaip svarbaus tarptautinio konkurso laimėjimą, čia įgyta patirtis – neįkainojama. Kiekvieną dieną dirbame su talentingiausiais mokytojais, kartą per savaitę turime progą susitikti ir pasimokyti iš vis kitų aukščiausios klasės muzikos profesionalų, tokių kaip legendinis smuikininkas Itzhak Perlman ir kiti“, – sako smuikininkė Justina Auškelytė.

Nacionalinėje dailės galerijoje veikia vienos pirmųjų abstrakčiosios dailės kūrėjų Kazimieros Zimblytės ankstyvosios kūrybos paroda.

„Paveikslų koloritas, faktūra mus pakerėjo ir mes tiesiog didžiavomės, kad matome nepažįstamos autorės darbus“, – pirmąją Kazimieros Zimblytės (1933–1999) personalinę parodą 1968-aisiais  „Vagos“ knygyne, valdžios sukritikuotą ir uždarytą, prisimena dailininkė Nijolė Vilutytė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio spaudos apžvalgoje viena tema: apie patį naujausią Michelio Houllebecq'o (Mišelio Uelbeko) romaną, sukėlusį didelį ažiotažą Prancūzijoje ir kitur dar prieš jam oficialiai pasirodant: Prancūzija taps islamistine Dievo valstybe!

„Studijas Juilliarde vertinu kaip svarbaus tarptautinio konkurso laimėjimą, čia įgyta patirtis – neįkainojama. Kiekvieną dieną dirbame su talentingiausiais mokytojais, kartą per savaitę turime progą susitikti ir pasimokyti iš vis kitų aukščiausios klasės muzikos profesionalų, tokių kaip legendinis smuikininkas Itzhak Perlman ir kiti“, – sako smuikininkė Justina Auškelytė. Pokalbis su vienintele šiuo metu lietuvaite, studijuojančia vienoje prestižiškiausių pasaulio meno mokyklų Niujorke, apie jos svajones, studijas, sutinkamus žmones ir, žinoma, muziką.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ sausio 8 d., ketvirtadienį, nuo 08.00 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close