captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: šilumos vartotojams – daugiau teisių?

Kainų komisija siūlo smarkiai supaprastinti daugiabučių atsijungimo nuo centralizuoto šildymo sistemos tvarką, sustiprinti su šilumos tiekėjais susijusių įmonių kontrolę, šilumos tiekėjų investicijų kontrolę.
Laidos vedėjai Saulius Liauksminas ir Alvyda Bajarūnaitė.
Laidos vedėjai Saulius Liauksminas ir Alvyda Bajarūnaitė.

Kainų komisija siūlo smarkiai supaprastinti daugiabučių atsijungimo nuo centralizuoto šildymo sistemos tvarką, sustiprinti su šilumos tiekėjais susijusių įmonių kontrolę, šilumos tiekėjų investicijų kontrolę. Pašnekovai – Kainų ir energetikos kontrolės komisijos pirmininkė Diana Korsakaitė ir Šilumininkų asociacijos prezidentas Vytautas Stasiūnas.

Dar visai neseniai 50-mečio sulaukęs žmogus buvo laikomas pagyvenusiu. Dabar pagyvenusiu laikomas tik tas, kuriam suėjo 70 metų, rodo neseniai britų mokslininkų atliktas tyrimas. Suaugę žmonės paprastai jaučiasi jauni bent iki 55-erių. Pašnekovai – Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas profesorius Algimantas Kirkutis ir žurnalistas, rašytojas Algimantas Čekuolis.

Šiemet geras obuolių derlius, tačiau sodininkai sunerimę. Kaip obuolius tinkamai panaudoti ir išsaugoti? Pašnekovai – Lietuvos verslinių sodų asociacijos vadovas Aloyzas Grygalis ir gydytoja dietologė Jūratė Dobrovolskienė.

Taip pat laidoje – spaudos apžvalgos, verslo naujienos, savaitės įvykių kalendorius, pokalbis su politologu Vyčiu Jurkoniu apie sekmadienį Baltarusijoje vykusius parlamento rinkimus, „Labas rytas“ – šįkart iš Tuniso.

Vedėjai Alvyda Bajarūnaitė ir  Saulius Liauksminas.

„Ryto garsai“ – rugsėjo 24 d., pirmadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...