captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Žinių amžius“: inovacijos kardiochirurgijoje

Santariškių klinikų medikai pirmieji pasaulyje pradėjo taikyti mitralinio vožtuvo nesandarumo gydymo būdą nestabdant širdies, panaudodami modernios technologijos specialų prietaisą, kai per nedidelį pjūvį nutrūkusios chordos pakeičiamos naujomis.

Santariškių klinikų medikai pirmieji pasaulyje pradėjo taikyti mitralinio vožtuvo nesandarumo gydymo būdą nestabdant širdies, panaudodami modernios technologijos specialų prietaisą, kai per nedidelį pjūvį nutrūkusios chordos pakeičiamos naujomis. Naujuoju būdu atliekamos operacijos yra gerokai trumpesnės, pacientai lengviau ir greičiau sveiksta.

Į Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikas semtis patirties, susipažinti su inovatyviomis technologijomis ir aptarti mokslo naujienų kardiochirurgai atvyksta iš didžiųjų Europos šalių klinikų. Su Lietuvos širdies chirurgais, kuriant modernias medicinos technologijas bendradarbiauja JAV klinikos ir įmonės. Šiandien Lietuva garsėja kaip moderni medicinos šalis, kurianti inovatyvias medicinos technologijas, kardiochirurgijos operacijų metodus ir būdus.

Lietuvos širdies chirurgijai – 50 metų. Kokia jos istorija, dabartis, naujausi pasiekimai?

„Žinių amžiuje“ mintimis dalijasi akademikas, žinomas širdies chirurgas prof. Vytautas Sirvydis.

Ved. Jolanta Jurkūnienė.

„Žinių amžius“ trečiadienį, sausio 7 d., 16.03 val. ir 20.20 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close