captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: euro vertė krenta. Ką tai reiškia?

Lietuva, tik ką įsijungusi į euro zoną, stebi euro vertės kritimą: jau penktadienį rinkos reagavo į Europos centrinio banko vadovo interviu, o pirmadienį euro vertė nukrito iki žemiausio lygio per devynerius metus.

Lietuva, tik ką įsijungusi į euro zoną, stebi euro vertės kritimą: jau penktadienį rinkos reagavo į Europos centrinio banko vadovo interviu, o pirmadienį euro vertė nukrito iki žemiausio lygio per devynerius metus. Europos centrinio banko vadovas Marijus Dragis Vokietijos spaudai sakė, kad euro zona susiduria su defliacijos grėsme. Britų savaitraščio „The Economist“ kalbinti ekspertai teigia, kad nerimą kelia silpnas ekonomikos augimas, didelis nedarbas, ypač Ispanijoje ir Graikijoje, bei didėjanti euro zonos skola. Kokios prognozės euro zonos šalims?

Ar sklandžiai atsiskaitoma litais ir eurais periferijoje?

Kaip nepakliūti į sukčių pinkles cirkuliuojant abejoms valiutoms, kaip prasmingai atsikratyti smulkiaisiais lietuviškais centais?

Rubrika „Mokslo vardai“. Apie emocinio intelekto tyrimus pokalbis su psichologijos profesore Rosita Lekavičiene.

Krašto apsaugos ministerijoje antradienį pristatomas leidinys „Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms ir karo metui“.

Kultūros paveldo tvarkytojams pernai kompensuota beveik 200 tūkst. eurų išlaidų. Kam ir kokia tvarka kompensuojamos restauravimo išlaidos?

Sausio 6-oji tradiciniame kalendoriuje – Trijų Karalių šventė. Apie šventės kilmę, jos ištakas, žaismingas persirengėlių vaikštynes senajame Lietuvos kaime etnologo Liberto Klimkos pasakojimas.

Premjero Algirdo Butkevičiaus interviu.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ sausio 6 d., antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...