captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: dailininkas Algirdas Griškevičius

„Tapyba arba apskritai užsiėmimas menu nėra kolektyvinis darbas, čia tu nori nenori turi būti pats su savimi. Tapyba tai ne vien amatas. Kiekvienas kūrinys reikalauja iš tavęs daug vidinės energijos, kiekvieną kūrinį turi įkrauti ta energija, nes, jeigu nebus jame tos vidinės jėgos, tai jausis, jis bus tiesiog plokščias darbas.“
Dailininkas Algirdas Griškevičius.
Dailininkas Algirdas Griškevičius.

„Tapyba arba apskritai užsiėmimas menu nėra kolektyvinis darbas, čia tu nori nenori turi būti pats su savimi. Tapyba tai ne vien amatas. Kiekvienas kūrinys reikalauja iš tavęs daug vidinės energijos, kiekvieną kūrinį turi įkrauti ta energija, nes, jeigu nebus jame tos vidinės jėgos, tai jausis, jis bus tiesiog plokščias darbas“, – sako dailininkas Algirdas Griškevičius.

„Stiklo sąvoka mums leidžia pajusti, ką reiškia būti šiapus ir anapus tuo pačiu metu. Jei atsisveikindamas su žmogumi regi jį pro langą, supranti, kad jis ir čia, ir tuo pačiu metu jau visai kitur“, – teigia choreografė Aira Naginevičiūtė, pristatanti naujausią šokio spektaklį „Stiklo sodai“.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Jei vis dėlto valdžia nesugalvos šių metų paskelbti „Pagarbos žmogui ir jo gyvybei“ metais, būtų labai sveika mums patiems juos paskelbti: pradėti gerbti save ir kitus“, – kultūros komentare su rubrika „Požiūris“ siūlo meno kritikas Vaidas Jauniškis.

„Tapyba arba apskritai užsiėmimas menu nėra kolektyvinis darbas, čia tu nori nenori turi būti pats su savimi. Tapyba tai ne vien amatas. Kiekvienas kūrinys reikalauja iš tavęs daug vidinės energijos, kiekvieną kūrinį turi įkrauti ta energija, nes, jeigu nebus jame tos vidinės jėgos, tai jausis, jis bus tiesiog plokščias darbas“, – sako dailininkas Algirdas Griškevičius. Pokalbis su menininku apie kūrybos džiaugsmą ir skausmą, gyvenimo vingius ir lekiantį laiką.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ sausio 6 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...