captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Literatūros akiračiuose“ – Herkus Kunčius ir naujausios jo knygos

„Šiuo metu mano žvilgsnis nukreiptas į mūsų šalį, mūsų istoriją, mūsų problematiką. Nes prisipažinsiu, kas vyksta Prancūzijoje ar Madagaskare, mane dabar mažiau jaudina, negu tai, kas yra Lietuvoje ir aplink ją.“
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

„Šiuo metu mano žvilgsnis nukreiptas į mūsų šalį, mūsų istoriją, mūsų problematiką. Nes prisipažinsiu, kas vyksta Prancūzijoje ar Madagaskare, mane dabar mažiau jaudina, negu tai, kas yra Lietuvoje ir aplink ją. Man įdomus mūsų istorinis regionas su Gudija, Ukraina, Lenkija, dalinai Vokietija, Čekija – kraštais, turinčiais panašią istorinę praeitį. Užduotis – bandyti apmąstyti visus tuos faktus, reiškinius, kurie atrodo svarbūs ne tik man, bet ir didesnei visuomenės daliai“, – sako rašytojas Herkus Kunčius. 

Praėję metai rašytojui buvo itin sėkmingi: pasirodė trys naujos knygos – romanas „Dervišas iš Kauno“, kelionių esė knyga „Trys mylimos“ ir nuotaikinga literatūrinė fantazija „Kartą operoje“. Keli romanai išversti į kitas kalbas, o apsakymas „Belovežas“ įtrauktas į geriausios 2014 m. Europos prozos antologiją „Best European Fiction“.  Apie visa tai – pokalbis su rašytoju H. Kunčiumi.

Ved. Gailutė Jankauskienė.

„Literatūros akiračiai“ sausio 4 d., sekmadienį, 17.03 val. per LRT RADIJĄ.

Kartojama sausio 7 d., trečiadienį, 01.05 val. per LRT RADIJĄ.

http://www.facebook.com/LiteraturosAkiraciai

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...