captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame pastiše“ – susitikimas su „Anime“ kūrėju Tošijuki Koseki

Pirmąją „Muzikinio pastišo“ valandą apsilankysime žymaus animacinių filmų „Anime“ kūrėjo, muzikanto ir dailininko Tošijuki Koseki namuose, Tokijuje. Turėsime galimybę susipažinti iš arčiau su po visą pasaulį pasklidusiomis menininko idėjomis.
Animacinių filmų „Anime“ kūrėjas<br> muzikantas ir dailininkas Toshiyuki Koseki.
Animacinių filmų „Anime“ kūrėjas
muzikantas ir dailininkas Toshiyuki Koseki.

Pirmąją „Muzikinio pastišo“ valandą apsilankysime žymaus animacinių filmų „Anime“ kūrėjo, muzikanto ir dailininko Tošijuki Koseki namuose, Tokijuje. Turėsime galimybę susipažinti iš arčiau su po visą pasaulį pasklidusiomis menininko idėjomis. Jau legenda tapusio kūrėjo sugalvotos istorijos persikėlė net tik į piešinius ar muzikines kompozicijas, bet ir į visoje planetoje rodomus japonų „Anime“ filmukus. Koseki papasakos apie praeities prasmę dabarčiai bei pasidalys mintimis apie brangiausia, ką turime – laiką...

Antrasis laidos puslapis visiškai priešingas pirmajam. Pirmą kartą  LRT KLASIKOS eteryje skambės japonų kompozitoriaus Isao Tomita kūriniai simfoniniam orkestrui ir solistui, vokaloidui, kurio vardas Hatsune Miku. Japonijos filharmonijos orkestrui bei jungtiniam chorui diriguoja Naoto Otomo. 

Ved. Marius Šinkūnas.

„Muzikinis pastišas“ – gruodžio 31 d., trečiadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Kartojama 2014 09 24 laida.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...