captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: tauragiškiai ūkininkai ragina kitus neprarasti vilties

Remigija ir Dainius Stancikai šiemet „Metų ūkio“ konkurse Tauragės rajone pripažinti geriausiais. Nors ūkis nemažas ir darbų nestinga, šiems ūkininkams svarbu ir šventės, ir pripažinimas. Jiems malonu bendrauti, dalytis patirtimi, kviečia kitus neprarasti ūpo dėl mažų nesėkmių.
Flickr nuotr.
Flickr nuotr.

Remigija ir Dainius Stancikai šiemet „Metų ūkio“ konkurse Tauragės rajone pripažinti geriausiais. Nors ūkis nemažas ir darbų nestinga – 130 galvijų, iš jų beveik pusė karvės, šiems ūkininkams svarbu ir šventės, ir pripažinimas. Jiems malonu bendrauti, dalytis patirtimi, kviečia kitus neprarasti ūpo dėl mažų nesėkmių.

Prieš dešimtmetį įsikūrusi Alytaus rajono Alovės bendruomenės visuomeninė organizacija „Susiedai“ nuo pat pradžių puoselėjo dzūkiškas tradicijas, amatus. Vėliau, pasinaudoję europine parama, įkūrė amatų kiemelį. Dabar čia jau įgyvendintos kelios edukacinės programos. Tai „Duonos kelias iki stalo“, „Pynimas iš vytelių“, „Bičių vaško žvakių gamyba“. Maždaug 300 Alovės kaimo gyventojų vienijanti bendruomenė tęs savo veiklas, puoselės amatus bei telks Alytaus rajono Alovės krašto amatininkus, kurie visus norinčius mokys amatų. Tikimasi, kad iš to  gautos pajamos prisidės prie amatų kiemelio išlaikymo ir bendruomenės veiklos plėtros.

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, gruodžio 31 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...