captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Latvija ir Estija aktyviai derasi dėl Visagino AE

Lietuvos Premjeras Andrius Kubilius sako, kad Latvija ir Estija aktyviai dalyvauja derybose dėl Visagino atominės elektrinės projekto, tačiau partneriams įnešė abejonių politikų iniciatyva dėl jėgainės statybos surengti konsultacinį referendumą.
Andrius Kubilius. BFL nuotr.
Andrius Kubilius. BFL nuotr.

Lietuvos Premjeras Andrius Kubilius sako, kad Latvija ir Estija aktyviai dalyvauja derybose dėl Visagino atominės elektrinės projekto, tačiau partneriams įnešė abejonių politikų iniciatyva dėl jėgainės statybos surengti konsultacinį referendumą. Ministras Pirmininkas šį klausimą su kolegomis iš Latvijos ir Estijos Valdžiu Dombrovskiu ir Andrusu Ansipu aptarė trečiadienį Vilniuje prasidėjusiame trišaliame susitikime, kuris tęsiasi ir ketvirtadienį. 

Seimas leido nuo lapkričio valstybei remti investicijas, padėsiančias sukurti ne mažiau kaip 20 naujų darbo vietų įmonėse, ilgesniam laikui įdarbinančiose aukštos kvalifikacijos specialistus. Seimas ketvirtadienį priėmė atitinkamas Investicijų įstatymo pataisas. Parama bus skirta, kai darbuotojui bus mokamas ne mažesnis nei Statistikos departamento skelbiamas šalies ūkio vidutinis mėnesio darbo užmokestis, o žmogus būtų įdarbintas ne trumpiau nei trejiems metams.

Ketvirtadienį Vilniuje ir kitose Lietuvos miestuose toliau vyksta  renginiai, skirti pirmojo tiesiogiai išrinkto Lietuvos Prezidento Algirdo Brazausko 80-mečiui.  

Kur jūs dedate obuolių derlių? Pokalbis su klausytojais 13.35 val. 

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, sporto pranešimai, rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ”, kalbos valandėlė.

Vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Česlovas Burba.

„Lietuvos diena” rugsėjo 20 d., ketvirtadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...