captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikinėje dėžutėje“ – „Grybų karas ir taika“

Kolombina visus pakvies į naujametinę premjerą. Klausysimės kompozitorės Zitos Bružaitės dviejų veiksmų operėlės parodijos „Grybų karas ir taika“ pagal Justino Marcinkevičiaus poemą „Grybų karas“.
Opera „Grybų karas ir taika“.
Opera „Grybų karas ir taika“.

Kolombina visus pakvies į naujametinę premjerą. Klausysimės kompozitorės Zitos Bružaitės dviejų veiksmų operėlės parodijos „Grybų karas ir taika“ pagal Justino Marcinkevičiaus poemą „Grybų karas“. Operėlė parodija skirta ne tik patiems mažiausiesiems. Tėveliai šioje muzikinėje parodijoje išgirs ne vien tik žaismingas melodijas, bet ir atras taiklių įžvalgų. Nepatingėkit ir pasiklausykit jos visi kartu.

Operėlę atliks Kauno muzikinio teatro artistai. Dainuos ir vaidins Gediminas Maciulevičius, Rūta Zaikauskaitė, Tomas Ladiga, Kęstutis Alčiauskis, Raimondas Baranauskas, Danielius Vėbra, Gitana Pečkytė, Kristina Siurbytė, Algirdas Jacunskas, Akvilė Garbenčiūtė, Jolita Genienė, Algimantas Liaučius, Birutė Višinskaitė, Lina Gudzinskaitė, Rasa Vaitkevičiūtė ir Pranas Petryša. Dainuos Kauno muzikinio teatro choras, gros Kauno muzikinio teatro orkestras. Dirigentas Virgilijus Visockis. Garso režisierė Eglė Jarmolavičiūtė.

„Muzikinė dėžutė“ – šeštadienį, gruodžio 27 d., 09.03 val. per LRT KLASIKĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...