captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mes, moterys“: svajonių darbas – tarp knygų

Yra žmonių, kurie moka kurti šventes ir greitoje kasdienybėje. Tokia – vieno Vilniaus knygyno konsultantė Laimutė Brazauskienė, kuri užauginusi dukras, išbandžiusi įvairius darbus, nutarė dar paieškoti, kas mieliausia jai. Įsidarbino konsultante knygyne ir sulaukia daugybės klientų padėkų.
Laimutė Brazauskienė.
Laimutė Brazauskienė.

Yra žmonių, kurie moka kurti šventes ir greitoje kasdienybėje. Tokia – vieno Vilniaus knygyno konsultantė Laimutė Brazauskienė, kuri užauginusi dukras, išbandžiusi įvairius darbus, nutarė dar paieškoti, kas mieliausia jai. Įsidarbino konsultante viename iš didžiausių „Pegaso“ knygynų ir vis sulaukia klientų padėkų. Daugybė žmonių nebesitiki didžiuliuose knygynuose pamatyti vyresnių darbuotojų, kurių gyvenimo patirtis ir žinios apie knygas padeda atrasti naujus autorius ir išrinkti geras dovanas net tolimoms tetoms.

Interviu su Laimute Brazauskiene – apie knygas ir savęs paieškas, kai tau nebe trisdešimt. Laidoje „Mes, moterys“ antrą Kalėdų dieną, gruodžio 26-ąją., nuo 15.05 val. Laida kartojama sekmadienį 09.03 val.

Ved. Giedrė Čiužaitė.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...