captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: 2014 m. Kultūros ministerijos premijų laureatai

„Jau seniai daug kas pastebėjo, kad kultūros reikia važiuoti ieškoti į pakraščius. Aš tai padariau jau prieš 25-erius metus, išvažiavau ten ir iki šiol gyvenu Dzūkijos nacionaliniame parke.“
Kultūros ministerijos premijos laureatas publicistas Henrikas Gudavičius.
Kultūros ministerijos premijos laureatas publicistas Henrikas Gudavičius.

„Jau seniai daug kas pastebėjo, kad kultūros reikia važiuoti ieškoti į pakraščius. Aš tai padariau jau prieš 25-erius metus, išvažiavau ten ir iki šiol gyvenu Dzūkijos nacionaliniame parke. Žmonių čia mažėja, bet man atrodo gyventi ir reikia ten, kur žmonių mažiau, norint išsaugoti tas vietas“, – sako Kultūros ministerijos premijos laureatas publicistas Henrikas Gudavičius.

„Keista, bet Naujieji metai trumpina mūsų gyvenimą. Visą gruodį malamės po prekybos vietas, susitikimus ir socialines žaidimų aikšteles tik iš reikalo, norėdami patvirtinti statusą“, – apie šventinę įtampą kultūros komentare kalba meno kritikas Vaidas Jauniškis.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Kaip šalyse, kur vyrauja krikščionybė, Kalėdas mini ir švenčia nekrikščionys? Pasakoja apžvalgininkas Mykolas Drunga.

„Jau seniai daug kas pastebėjo, kad kultūros reikia važiuoti ieškoti į pakraščius. Aš tai padariau jau prieš 25-erius metus, išvažiavau ten ir iki šiol gyvenu Dzūkijos nacionaliniame parke. Žmonių čia mažėja, bet man atrodo gyventi ir reikia ten, kur žmonių mažiau, norint išsaugoti tas vietas“, – sako Kultūros ministerijos premijos laureatas publicistas Henrikas Gudavičius. Kaip sekasi regionuose puoselėti tradicinę  kultūrą, ugdyti kūrybingą jaunimą, plėtoti muziejininkytę mintimis dalijasi 2014 metų Kultūros ministerijos premijų laureatai: renginių organizatorė iš Troškūnų Jolanta Pupkienė, edukatorė  iš Širvintų rajono Judita Korsakienė, muziejininkės Rima Vasaitienė iš Šakių rajono ir Vilma Jenčiulytė iš Alytaus, pedagogė Margarita Baršauskienė iš Seredžiaus ir publicistas H. Gudavičius  iš Varėnos rajono.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ gruodžio 23 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...