captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kiek produktyvus tarpušvenčio darbas?

Šiemet šventinis laikotarpis dovanoja žmonėms išskirtinai daug laisvadienių, tad ne paslaptis, kad tokiu laikotarpiu nemažai darbuotojų pasiima vos kelis laisvadienius, o atostogauja dvi savaites. O koks gi darbas likusiems darbe?

Šiemet šventinis laikotarpis dovanoja žmonėms išskirtinai daug laisvadienių, tad ne paslaptis, kad tokiu laikotarpiu nemažai darbuotojų pasiima vos kelis laisvadienius, o atostogauja dvi savaites. O koks gi darbas likusiems darbe? Darbuotojų gretos praretėjusios, dalinamasi dovanomis, valgomi šventiniai pyragai, o mintyse – kokiomis dovanomis pradžiuginti artimuosius ir kaip jaukiai atšvęsti šventes. Tad dirbame ar vaidiname darbą? Kiek produktyvus darbas tokiomis dienomis,  ar ne laikas pasekti Vakarų pavyzdžiu, kurie tokiu laikotarpiu tiesiog skelbia kalėdines atostogas?

Taip pat laidoje apie tai, kokių susitarimų pasiekta Ukrainos ir separatistų atstovų derybose Minske, apie SGD terminalo būsimą veiklą, atplaukus komerciniam kroviniui, ką galima padaryti, kad miestuose tamsiu paros metu būtų daugiau šviesos, o su rubrika „Labas rytas, pasauli“ kalbėsime su Australija.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.    

„Ryto garsai“ gruodžio 22 d., pirmadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...