captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie debiutinį Mykolo Vildžiūno vaidybinį filmą „Nesamasis laikas“

„Mūsų filmas kalba apie kartą, kurios pagrindinis bruožas – nuolatinę įtampą kelianti sumaištis,“ – sako režisierius Mykolas Vildžiūnas.
Režisierius Mykolas Vildžiūnas. A. Ufarto ( BFL) nuotr.
Režisierius Mykolas Vildžiūnas. A. Ufarto ( BFL) nuotr.

„Mūsų filmas kalba apie kartą, kurios pagrindinis bruožas – nuolatinę įtampą kelianti sumaištis. Kuomet nieko nespėji, o privalai. Nenori, o reikia. Dar gali, bet jau nebetiki. Pernai rudenį pradėti filmavimo darbai šiomis dienomis perkopė vadinamąjį „mediumą“ – pusė filmavimo pamainų įveikta,“ – sako režisierius Mykolas Vildžiūnas.

Lietuvos nacionalinė filharmonija pradeda 72-ąjį koncertų sezoną ir kviečia „Atrask save muzikos pasaulyje“. Pasak generalinės direktorės Rūtos Prusevičienės, sezoną pradės Lietuvos kamerinio orkestro ir jo meno vadovo ir dirigento Sergejaus Krylovo koncertu, o iki metų pabaigos vien sostinėje ketinama klausytojams pasiūlyti beveik 60 įvairių žanrų, stilių muzikos vakarų bei popiečių.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje viena tema: kitų britų autorių požiūris šiandien į prieš 23 metus pasaulį sukrėtusį "Šėtoniškųjų eilių" kūrėją Salmaną Rushdie jo atsiminimų knygos pasirodymo proga.

„Mūsų filmas kalba apie kartą, kurios pagrindinis bruožas – nuolatinę įtampą kelianti sumaištis. Kuomet nieko nespėji, o privalai. Nenori, o reikia. Dar gali, bet jau nebetik. Pernai rudenį pradėti filmavimo darbai šiomis dienomis perkopė vadinamąjį „mediumą“ – pusė filmavimo pamainų įveikta,“ – sako režisierius Mykolas Vildžiūnas. Apie šiuolaikinę dramą, kurią režisierius spalvina detektyvo, romantinės komedijos bei mistikos elementais, mintimis dalinasi filme kuriantys aktoriai.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ rugsėjo 20 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...