captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar vartosite daugiau lietuviškos jautienos?

Galvijų augintojai ir mėsos perdirbėjai pristato socialinę kampaniją, kuria skatins vartoti lietuvišką jautieną. Dėl Rusijos embargo verslininkai patiria milijoninius nuostolius ir primena, kad statistinis lietuvis suvartoja tik 4 kg jautienos per metus.

Galvijų augintojai ir mėsos perdirbėjai pristato socialinę kampaniją, kuria skatins vartoti lietuvišką jautieną. Dėl Rusijos embargo verslininkai patiria milijoninius nuostolius ir primena, kad statistinis lietuvis suvartoja 4 kilogramus  jautienos per metus, nors Vakarų Europoje šios mėsos suvartojimo vidurkis žmogui – 2–3 kartus didesnis. Interviu su Žemės ūkio ministerijos, galvijų augintojų atstovais ir mitybos specialiste.  

Vilniuje oficialiai atidaroma nauja techninės priežiūros centro stotis, kurios klientai turės registruotis tik iš anksto ir per parą planuojama aptarnauti beveik 500 automobilių. Taip pat šioje stotyje veiks moderniausia transporto priemonių bandymo laboratorija. 

Arvydui Saboniui sukanka penkiasdešimt metų. Pašnekovai – legendiniai krepšininkai Modestas Paulauskas ir Sergejus Jovaiša.

Apie įkaitų dramas, kaip vykdomos išlaisvinimo operacijos ir pirmadienio įvykius Australijoje – „Naujienų žemėlapyje“.

Ne tik apie pinigus – su Ingrida Šimonyte. Lietuvos banko valdybos narė neseniai išrinkta ir Vilniaus universiteto tarybos pirmininke. Klausinėsime Ingridos Šimonytės apie įvairias jos veiklas ir interesus. Prisijunkite! 

Laidą veda Giedrė Čiužaitė ir Ramūnas Grumbinas.

„Ryto garsai“ gruodžio 19 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close