captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Kauno Kalėdų eglutės kūrėja menininkė Jolanta Šmidtienė

„Vadinu ją eglės simboliu, nes tai jau nebebus tikras medis“, – sako menininkė Jolanta Šmidtienė, jau šeštus metus iš eilės kurianti pagrindinę Kauno Kalėdų eglę. Pasak jos, „kiekviena eglė yra vis kitokia, todėl kiekviena yra eksperimentas.“
Kauno Kalėdų eglutės kūrėja menininkė Jolanta Šmidtienė. A. Didžgalvio nuotr.
Kauno Kalėdų eglutės kūrėja menininkė Jolanta Šmidtienė. A. Didžgalvio nuotr.

„Vadinu ją eglės simboliu, nes tai jau nebebus tikras medis“, – sako menininkė Jolanta Šmidtienė, jau šeštus metus iš eilės kurianti pagrindinę Kauno Kalėdų eglę. Pasak jos, „kiekviena eglė yra vis kitokia, todėl kiekviena yra eksperimentas. Pagal planą niekas nevyksta – tai yra kūrybinis procesas“.

„Tai, kas dabar vyksta mūsų scenoje, yra dramos teatro bandymas flirtuojant su cirku pažaisti cirką, o kita vertus tai ir savotiška ironija apie  cirką“, – aiškina Lietuvos rusų dramos teatro šventinio vaidinimo vaikams „Naujieji metai cirke“ režisierė Olga Lapina.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Su rubrika „Požiūris“ rašytojo Andriaus Jakučiūno kultūros komentaras apie teisėsaugą, teisėtvarką ir Lietuvos ateities stebuklą.

„Vadinu ją eglės simboliu, nes tai jau nebebus tikras medis“, – sako menininkė Jolanta Šmidtienė jau šeštus metus iš eilės kurianti pagrindinę Kauno Kalėdų eglę. Pasak jos, „kiekviena eglė yra vis kitokia, todėl kiekviena yra eksperimentas. Pagal planą niekas nevyksta – tai yra kūrybinis procesas“. Apie Kalėdinio simbolio – Kalėdų eglutės kūrybinius iššūkius ir kitas menininkės veiklos sritis pokalbis su Jolanta Šmidtiene.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ gruodžio 16 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...