captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kodėl netenkina maisto produktų ženklinimas?

Įsigalioja Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentas dėl informacijos apie maistą teikimo vartotojams. Jame nurodyti maisto produktų ženklinimo atnaujinimai bus taikomi visiems Europos Sąjungos maisto verslo subjektams (gamintojams, prekybininkams, viešojo maitinimo įstaigoms, taip pat importuotojams į ES).

Įsigalioja Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentas dėl informacijos apie maistą teikimo vartotojams. Jame nurodyti maisto produktų ženklinimo atnaujinimai bus taikomi visiems Europos Sąjungos maisto verslo subjektams (gamintojams, prekybininkams, viešojo maitinimo įstaigoms, taip pat importuotojams į ES). Visos Reglamente numatytos maisto ženklinimo naujovės turėtų suteikti daugiau skaidrumo maisto produktų rinkoje, be to vartotojai gaus aiškesnę ir skaidresnę informaciją apie maisto produktus. Komentuoja Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Maisto skyriaus vyriausioji specialistė Ona Sužiedelytė.

Pradeda veikti Nacionalinio kraujo centro padalinys Vilniaus centrinėje universalinėje parduotuvėje. Čia esami ir būsimieji kraujo donorai galės kraują duoti ir darbo, ir poilsio dienomis. Pokalbis su Nacionalinio kraujo centro direktore Joana Bikulčiene.

Taip pat laidoje užsienio spaudos apžvalga, kultūros renginių anonsai.

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – gruodžio 13  d., šeštadienį, nuo 07. 30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...