captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip Lietuva reaguoja į Čekijoje fiksuojamus mirtinus apsinuodijimo alkoholiu atvejus?

Čekijoje apsinuodiję alkoholiu mirė 20 žmonių, pirmieji apsinuodijimai užfiksuoti Slovakijoje.

Čekijoje apsinuodiję alkoholiu mirė 20 žmonių, pirmieji apsinuodijimai užfiksuoti Slovakijoje. Lenkija taip pat uždraudė prekiauti bet kokiais kaimyninėje Čekijoje pagamintais stipriais alkoholiniais gėrimais. Kaip reaguoja Lietuvos tarnybos?

Europos judriosios savaitės renginiuose siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai. Miestų gyventojai kviečiami kuo mažiau naudotis automobiliais, daugiau vaikščioti pėsčiomis, naudotis viešuoju transportu, važiuoti dviračiais ar kitomis aplinką tausojančiomis susisiekimo priemonėmis.

Ar tikrai kris Lenkijos zloto vertė? Lenkijos centrinis bankas nusprendė nekeisti bazinės palūkanų normos, kuri šiuo metu yra 4,75 proc. Nors centrinis bankas priėmė sprendimą nekoreguoti šio rodiklio, manoma, kad reali skatinamosios pinigų politikos veiksmų pradžia - tik laiko klausimas. Tokio sprendimo poveikis nacionalinei valiutai, tikėtina, būtų neigiamas - zloto vertė ir vėl kristų.

Taip pat laidoje – pasakojimas apie tai, kaip Lietuvoje ir pasaulyje veikia vadinamoji Baltoji propaganda, girdėsite žinias, sporto ir verslo naujienas, spaudos apžvalgą.

Laidą veda Saulius Liauksminas ir Ramūnas Grumbinas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ – rugsėjo 18 d. antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...