captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame pastiše“ – konkurso „Jazz improvizacija 2014“ atgarsiai

Gruodžio 4 d. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje aidėjo jubiliejinis – 25-asis džiazo pianistų konkursas „Jazz improvizacija 2014“. Nuo 1979 m. rengiamas, vienas seniausių džiazo muzikos konkursų mūsų šalyje, šiais metais į Vilnių sukvietė jaunuosius atlikėjus iš Lietuvos, Vengrijos ir Rumunijos.

Gruodžio 4  dieną Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje aidėjo jubiliejinis – 25-asis džiazo pianistų konkursas „Jazz improvizacija 2014“. Nuo 1979 metų rengiamas, vienas seniausių džiazo muzikos konkursų mūsų šalyje, šiais metais į Vilnių sukvietė jaunuosius atlikėjus iš Lietuvos, Vengrijos ir Rumunijos. Apie šiųmetį konkursą, jo praeitį ir ateities viziją kalbėsimės su vienu iš konkurso komisijos narių, džiazo pianistu, LMTA Džiazo katedros vedėju prof. Artūru Anusausku ir ne vienerius metus konkurso meno vadovės pareigas ėjusia muzikologe, radijo laidų vedėja Laima Slepkovaite.

Neišklysdami iš džiazo greitkelio, antrąją valandą kviesime pasiklausyti Lietuvoje viešinčios jaunos tarptautinės profesionalaus džiazo grupės RJQ (Rokas Jaunius Quartet) atlikėjų muzikos. Du šio kvarteto nariai – saksofonininkas Rokas Jaunius ir pianistas Vytautas Straižys – pasidalins mintimis ir įžvalgomis apie kūrybą ir gyvenimą Lietuvoje bei užsienyje.

Ved. Gerūta Griniūtė.

„Muzikinis pastišas“ – gruodžio 12 d., penktadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ. Kartojama 22.10 val.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...