captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: režisierė Giedrė Beinoriūtė ir jos „Pokalbiai rimtomis temomis“

Režisierė Giedrė Beinoriūtė ir jos „Pokalbiai rimtomis temomis“ 
Kino režisierė Giedrė Beinoriūtė.
Kino režisierė Giedrė Beinoriūtė.

 

„Pokalbiai su vaikais suaugusiųjų temomis man pasirodė puikus būdas atkreipti dėmesį į aktualias problemas. Stengiausi įsiklausyti, kad tai nebūtų spekuliacija, pigūs triukai“, – sako kino režisierė Giedrė Beinoriūtė, pristatanti naują dokumentinį kino filmą „Pokalbiai rimtomis temomis“.

„Nors mano šokio kalba remiasi klasika, vis dėlto tai kitoks – šiuolaikinis požiūris, kuriame svarbi interpretacija ir precizika. Lietuvių trupei visa tai pavyko, matau didelę pažangą“, – sako Lietuvos Nacionalinio operos ir baleto teatro baleto trupės vadovas choreografas Krzysztofas Pastoras. Pasakojimas apie baleto „Tristanas ir Izolda“ premjerą.

 Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

 Kas yra gerovės matavimo indeksas? Kokie gerovės vertinimo kriterijai? Jeigu galvojate, kad tai privačių namų kiekis ar milžiniška sąskaita banke – apsirinkate. Tikruosius kriterijus komentare įvardys menotyrininkas Ernestas Parulskis.

„Pokalbiai su vaikais suaugusiųjų temomis man pasirodė puikus būdas atkreipti dėmesį į aktualias problemas. Vaikai pasako daug paprastos tiesos, tada tie klausimai pasidaro girdimi. Stengiausi įsiklausyti, kad tai nebūtų spekuliacija, pigūs triukai. Kartais galvoju, kad pats filmo kūrimas, bendravimas man buvo gal net prasmingesnis nei pats filmas“, – sako kino režisierė Giedrė Beinoriūtė, pristatantį naują dokumentinį kino filmą „Pokalbiai rimtomis temomis“. Pokalbis apie naują filmą, susitikimą su jo herojais, vaikais, ir jų nagrinėtas temas.  

 

Ved. Raminta Jonykaitė.                         

 

„Ryto allegro“ rugsėjo 18 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...