captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Zarasų valdžiai nepavyksta susitarti su pedagogais dėl streiko nutraukimo

Praėjusią savaitę keliose Zarasų rajono mokyklose prasidėjęs pedagogų streikas tęsiasi ir pirmadienį, mat savivaldybė su streikuojančiais pedagogais kol kas nerado sutarimo.
Zarasų rajono meras Arnoldas Abramavičius.
Zarasų rajono meras Arnoldas Abramavičius.

 

Praėjusią savaitę keliose Zarasų rajono mokyklose prasidėjęs pedagogų streikas tęsiasi ir pirmadienį, mat savivaldybė su streikuojančiais pedagogais kol kas nerado sutarimo.

Rajono meras Arnoldas Abramavičius sako, kad penktadienį nepavyko pasirašyti bendro sprendimų protokolo, tai dar bus bandoma padaryti šios savaitės pradžioje.

A. Abramavičius sako siūlysiantis sušaukti rajono tarybos posėdį rugsėjo 25 dieną, kuriame turėtų būti svarstomi pedagogams nerimą keliantys švietimo klausimai.

„Siūlysime pirmiausia kartu su biudžeto patikslinimu ir papildomų lėšų skyrimą neformaliam švietimui, taip pat siūlysime klausimo dėl mokyklų valgyklų – maitinimo paslaugos privatizavimo - svarstymą metams atidėti. Be abejo, sąlyga turi būti, kad pedagogai turi grįžti į darbą“, – sakė jis.

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos Zarasų rajono susivienijimo pirmininkas Andrius Navickas mano, kad savivaldybei praėjusį penktadienį nepasirašius protokolo, streiko nutraukti nesvarstoma. Zarasų pedagogai taip pat prieštarauja ketinimams privatizuoti mokyklų valgyklas, mokyklinių autobusų pardavimui. Mokytojus streikuoti paskatino ir techninių darbuotojų atleidimas, pasak A.Navicko, „meno, sporto mokyklų žlugdymas“, finansavimo trūkumas.

 „Veido“ žurnalas pristato gyvenimo kokybės tyrimą Lietuvos miestuose ir rajonuose ir skelbia juodųjų teritorijų žemėlapį.

LPK prezidentas R. Dargis žiniasklaidai pristatys LPK veiklos programą ketveriems metams ir pasiūlymus politinėms partijoms.

Vyraiusybė pirmadienį aptaria galimybę dažniau naudoti Lietuvos istorinę vėliavą su Vyčiu.  

Per LRT RADIJĄ prasideda politinių debatų laidos, ar klausysitės, ką jūs norėtumėte sužinoti iš kandidatų?    

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, rubrika „Savaitės istorija“.

 

„Lietuvos diena“ rugsėjo 17 d.,  pirmadienį nuo 13.00 iki  15.00 val. per LRT  RADJĄ. 

Laidos vedėja Madona Lučkaitė.

Laidos redaktorius Česlovas Burba.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...