captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: pieno ūkiai laukia didesnės paramos

Seimo Kaimo reikalų komitetas pieno gamintojų nuostoliams bent iš dalies kompensuoti siūlė skirti iš valstybės biudžeto 60 mln. litų. Vyriausybė iš dalies pritarė šiam pasiūlymui ir Seimas nusprendė tam tikslui skirti 30 mln. litų.

Seimo Kaimo reikalų komitetas siūlė pieno gamintojų nuostoliams bent iš dalies kompensuoti skirti iš valstybės biudžeto 60 mln. litų. Vyriausybė iš dalies pritarė šiam pasiūlymui ir Seimas nusprendė tam tikslui skirti 30 mln. litų. Kaip šią kompensaciją, kitas numatytas priemones vertina Lietuvos pieno gamintojų asociacijos tarybos pirmininkas J. Vilionis?

Žiema – prieš ir po šv. Kalėdų – tai laikas, kada kunigai lanko parapijiečius, kitaip tariant, kalėdoja. Šiandien pasigirsta pačių įvairiausių šios veiklos vertinimų – tiek iš parapijos žmonių, tiek iš pačių kunigų. Pagrindiniai kalėdojimo tikslai yra susipažinti su parapijiečiais, pašventinti namus ir rinkti aukas. Susitikimai privačioje aplinkoje, asmeninis ir šeimyninis bendravimas teikia kunigui galimybę geriau pažinti šeimas ar vienišus žmones, pasidomėti jų religiniu bei moraliniu gyvenimu. Mieste retai išgirsi apie kalėdojantį kunigą, bet kaimuose, ypač Dzūkijoje, ši tradicija išlikusi.

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – antradienį, gruodžio 9 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close