captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Seimas balsuoja dėl 2015 metų valstybės biudžeto

Seimas balsuoja dėl 2015 metų valstybės biudžeto, kuris dėl euro įvedimo pirmą kartą yra parengtas eurais. 
I. Juodytės (BFL) nuotr.
I. Juodytės (BFL) nuotr.

Seimas balsuoja dėl 2015 metų valstybės biudžeto, kuris dėl euro įvedimo pirmą kartą yra parengtas eurais. Parlamentarai tvirtina „Sodros“ ir Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžetus. Kitų metų valstybės pajamų ir išlaidų planas išsiskiria tuo, kad Krašto apsaugos finansavimas didinamas trečdaliu iki 427,5 mln. eurų 1,1 proc. prognozuojamo šalies BVP. Per krizę sumažintų pensijų kompensavimui numatyta 52,1 mln. eurų.

Paralmentarai balsuoja  dėl Kibernetinio saugumo įstatymo priėmimo. Įstatymo projekte numatyta, kad Vyriausybei būtų patikėta nustatyti kibernetinio saugumo politikos strateginius tikslus ir jiems pasiekti būtinas priemones. KAM norima pavesti formuoti kibernetinio saugumo politiką ir koordinuoti jos įgyvendinimą.Šis centras turėtų užsiimti valstybės informacinių išteklių ir incidentų valdymu, vykdyti stebėseną, teikti konsultacijas ir rekomendacijas.

Ketvirtadienį Lietuvoje reziduojantiems užsienio šalių ambasadoriams Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose pristatoma pažangioji šalies medicina. Svečiams pristatoma Santariškių klinikų infrastruktūra, vedama apvalaus stalo diskusija Genetikos,  Neonatologijos ir Invazinės kardiologijos temomis. 

Rūta Meilutytė šį vakarą plauks pasaulio čempionato trumpame baseine 50-ies metrų rungties krūtine finale. Į finalą lietuvė pateko su geriausiu rezultatu pusfinalyje, jos laikas 28-ios ir 81-na šimtoji sekundės – naujas asmeninis, Lietuvos ir čempionatų rekordas.

Rusijos prezidentas Dūmoje šiuo metu skaityto savo metinę kalbą. Ją Vladimiras Putinas pradėjo nuo įvykių Ukrainoje ir Rusijos politikos pagrindimo bei tvirtina, kad Krymo prijungimas prie Rusijos buvo teisėtas.

Ar paprasta rasti ir  pasikviesti vaikų vakaronei Kalėdų senelį pokalbyje su klausytojais 13.37 val. 

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų  prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, rubrika „Jūs paskambinot į LRT radiją“. 

 

Laidos vedėja M. Lučkaitė  

Laidos redaktorius V. Markevičius  

„Lietuvos diena“  gruodžio 4 d., ketvirtadienį nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT Radiją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...