captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: konkurse „Metų ūkis 2014“ dalyvavo 400 ūkių

Penktadienį  Kaune, Kultūros ir sporto centre „Girstutis“, įvyks dvidešimt pirmą kartą surengto Respublikinio konkurso „Metų ūkis 2014“ laimėtojų pagerbimo šventė.  
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.
 
Penktadienį  Kaune, Kultūros ir sporto centre „Girstutis“, įvyks dvidešimt pirmą kartą surengto Respublikinio konkurso „Metų ūkis 2014“ laimėtojų pagerbimo šventė. Šiame konkurse dalyvavo 400 ūkių, iš jų buvo išrinkti 125 pirmos, antros ir trečios vietų laimėtojai.  Tarp jų yra ir kaišiadorietis ūkininkas Gintaras Linkevičius.
 
Lietuvos veterinarijos gydytojų asociacijos bendros praktikos pirmininkas Algimantas Lūža jau ketvirtą dešimtmetį Panevėžio rajone verčiasi privataus veterinarijos gydytojo praktika. Iš visuomeninių pareigų aišku, kad jam rūpi ne tik privati praktika, bet ir visiems veterinarijos gydytojams svarbūs reikalai. Žinat, kad per pastaruosius kelerius metus į Panevėžio rajoną atėjo dirbti tik trys baigę mokslus jauni veterinarijos gydytojai, netenka aiškinti kaip šiandien aktualu rūpintis  jų pamaina.
 
Nors iki Kalėdų dar trys savaitės,  tačiau ir miestuose,ir kaimuose diena po dienos daugėja šios šventės ženklų. Vis daugiau šviečia papuoštų eglučių, įvairiausiais atspalviais žiba girliandos. Advento metą, Kalėdų belaukiant, sakytum nejučiom žmonės tampa vieni kitiems atlaidesni, jautresni, šiltesni. Kaip Kalėdų laukia Rokiškio krašto muziejaus darbuotojai?
 
 
Ved. Algirdas Steponavičius.
 
„Gimtoji žemė“ – penktadienį,  gruodžio 5 d., 06.07  val. per LRT RADIJĄ. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...