captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: kooperatyvą „Ėriškių pienas“ steigė dukart

Ilgiau kaip dešimtmetį gyvuojantis, tik iš antro karto zooinžinieriaus Povilo Nemanio įsteigtas kooperatyvas „Ėriškių pienas“ – vienas iš kelių Lietuvoje, kurie ne tik superka žaliavinį pieną, bet ir gamina pieno produktus, sėkmingai juos parduoda.
„Ėriškių pieno“ vadovas Povilas Nemanis. Vidos Tavorienės nuotr.
„Ėriškių pieno“ vadovas Povilas Nemanis. Vidos Tavorienės nuotr.

Ilgiau kaip dešimtmetį gyvuojantis, tik iš antro karto zooinžinieriaus Povilo Nemanio įsteigtas kooperatyvas „Ėriškių pienas“ – vienas iš kelių Lietuvoje, kurie ne tik superka žaliavinį pieną, bet ir gamina pieno produktus, sėkmingai juos parduoda ir dabar, esant giliai krizei pieno sektoriuje.

Stojusio adevento dienomis tradiciškai lietuviai daugiau valgo žuvų, ypač silkių, įvairių daržovių, kruopų bei gaminių iš miltų. Beje, žuvis dabar dažnai brangesnė už mėsą. Tad visiškai pagrįstas klausimas, ar kokybė verta kainos?

Tarp kitų mokymo programų Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje viena populiariausių – kaimo turizmo organizatoriaus mokymo programa. Ji skirta rengti kaimo turizmo darbuotojus, gebančius organizuoti kaimo turizmo veiklą. Kaip moksleiviai vertina Veisiejų mokykloje sudarytas sąlygas įsigyti kaimo turizmo organizatoriaus specialybę?               

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, gruodžio 3 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...