captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Metų knygos rinkimuose – Paulinos Eglės Pukytės „Bedalis ir labdarys“

„Tiek vizualiuosiuose menuose, tiek literatūroje man įdomūs rasti daiktai, rastos istorijos. Nemėgstu visiškai išgalvotos istorijos, mėgstu stebėti. Šioje knygoje taip pat stebiu ir bandau suvokti, kaip žmogus egzistuoja svetimoje kultūroje, svetimos kalbos erdvėje.“
Knygos „Bedalis ir labdarys“ autorė Paulina Eglė Pukytė.
Knygos „Bedalis ir labdarys“ autorė Paulina Eglė Pukytė.

„Tiek vizualiuosiuose menuose, tiek literatūroje man įdomūs rasti daiktai, rastos istorijos. Nemėgstu visiškai išgalvotos istorijos, mėgstu stebėti. Šioje knygoje taip pat stebiu ir bandau suvokti, kaip žmogus egzistuoja svetimoje kultūroje, svetimos kalbos erdvėje. Fiksuoju svetimumo būseną“, – apie Metų knygos rinkimuose dalyvaujančią knygą „Bedalis ir labdarys“ sako autorė Paulina Eglė Pukytė.

„Paveikslų koloritas, faktūra mus pakerėjo ir mes tiesiog didžiavomės, kad matome nepažįstamos autorės darbus“, – pirmąją Kazimieros Zimblytės (1933–1999) personalinę parodą 1968-aisiais  „Vagos“ knygyne, valdžios sukritikuotą ir uždarytą, prisimena dailininkė Nijolė Vilutytė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Sieksime, kad mūsų profesija būtų reglamentuota, taip, kaip gidų, pilotų ir kitos profesijos. Juk šita profesija yra labai rimta – geras vertimas žodžiu gali daug nulemti susitikime, o profesionalūs vertėjai dirba tikrai aukšto lygio susitikimuose“, – sako Lietuvos konferencijų vertėjų asociacijos pirmininkė Rūta Kaunaitė. Su rubrika „Kalbos rytas“ – apie konferencijų vertėjus. 

„Tiek vizualiuosiuose menuose, tiek literatūroje man įdomūs rasti daiktai, rastos istorijos. Nemėgstu visiškai išgalvotos istorijos, mėgstu stebėti. Šioje knygoje taip pat stebiu ir bandau suvokti, kaip žmogus egzistuoja svetimoje kultūroje, svetimos kalbos erdvėje. Fiksuoju svetimumo būseną“, – apie Metų knygos rinkimuose dalyvaujančią knygą „Bedalis ir labdarys“ sako autorė Paulina Eglė Pukytė. Rašytoja, pasitelkdama įvairius žanrus, nuo SMS žinučių iki hegzametro eilėdaros kūrinių, šioje knygoje kalba apie svetimumą, nesusikalbėjimą, bendravimo absurdą tiek svetur, tiek artimiausioje aplinkoje.  Plačiau apie visa apimančias svetimumo, nesupratimo jausenas, šiuolaikinius odisėjus ir iliadas – pokalbis su knygos „Bedalis ir labdarys“ autore Paulina Egle Pukyte.

Ved. Austėja Kuskienė.

„Ryto allegro“ gruodžio 3 d., trečiadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...