captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: neranda geresnio verslo už kalakutų auginimą

Lazdijų raj. ūkininkai Rūta ir Gintas Cimakauskai, nepaisydami svarbių pokyčių paukštienos rinkoje, toliau augina paklausią, konkurencingą ir Lietuvoje, ir Lenkijoje kalakutieną.

Lazdijų raj. ūkininkai Rūta ir Gintas Cimakauskai, nepaisydami svarbių pokyčių paukštienos rinkoje, toliau augina paklausią, konkurencingą ir Lietuvoje, ir Lenkijoje kalakutieną. Norėdami turėti daugiau apyvartinių lėšų, dar ėmėsi natūraliai auginti ir ruduosius mėsinius viščiukus. Juos kol kas parduoti sunkoka.

Lietuvai įstojus į ES, kasmet skiriama solidi finansinė parama ne tik gamybos, bet ir socialinėms reikmėms. Šiandien jau pasidarė beveik kasdieniška, mažai ką stebina, kad milijoninės lėšos išleidžiamos, pavyzdžiui, kaimo kultūros namams renovuoti, amatų centrams kurti ir panašiai. Vis dėl to būtų labai pravartu ir kritiškiau aptarti, kaip pasiteisina investuotos didelės pinigų sumos, kokia jų grąža. Gruodžio pabaigoje sukaks vieneri metai, kai maždaug už 1,5 mln. litų Europos ir mūsų valstybės lėšų buvo renovuotas Kaišiadorių rajono Palomenės kultūros centras. Kaip jis pasikeitė, kokia investicijos nauda?                 

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – antradienį, gruodžio 2 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...