captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: 25-metį minintis kamerinis choras „Jauna muzika“

„Choras tai nuolatinis virsmas, nesibaigiantis tapsmas. Choras – tai didelė šeima arba maža valstybė. Choras tai organizmas, iš dalies paneigiantis asmenybę. Būti šio organizmo dalimi, aukoti savastį, bet kartu jausti bendrystės pilnatvę – tai yra tobulas choro supratimas.“
Kamerinis choras „Jauna muzika“. Algimanto Černiausko nuotr.
Kamerinis choras „Jauna muzika“. Algimanto Černiausko nuotr.

„Choras tai nuolatinis virsmas, nesibaigiantis tapsmas. Choras – tai didelė šeima arba maža valstybė. Choras tai organizmas, iš dalies paneigiantis asmenybę. Būti šio organizmo dalimi, aukoti savastį, bet kartu jausti bendrystės pilnatvę – tai yra tobulas choro supratimas“, – sako kompozitorius, pedagogas, Vilniaus miesto kamerinio choro „Jauna muzika“, šiemet mininčio 25 metų (arba 9000 dienų) jubiliejų, vadovas Vaclovas Augustinas.

Lapkričio 27-ąją jau septintą kartą Šiaulių universiteto Menų fakulteto Teatro katedra kviečia į jau tradiciniu tapusį renginį – Respublikinį Laimono Noreikos skaitovų konkursą, kuriame dalyvauja Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai. Nors šiais laikais kalbama, kad didesnė dalis jaunų žmonių vis rečiau paima knygą į rankas, tačiau skaitovų noras dalyvauti konkurse paneigia šias nuostatas. Apie Respublikinį Laimono Noreikos skaitovų konkursą – pokalbis su konkurso organizatore Marija Žibūdiene.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengta užsienio kultūrinės spaudos apžvalga.

„Choras tai nuolatinis virsmas, nesibaigiantis tapsmas. Choras – tai didelė šeima arba maža valstybė. Choras tai organizmas, iš dalies paneigiantis asmenybę. Būti šio organizmo dalimi, aukoti savastį, bet kartu jausti bendrystės pilnatvę – tai yra tobulas choro supratimas“, – sako kompozitorius, pedagogas, Vilniaus miesto kamerinio choro „Jauna muzika“, šiemet mininčio 25 metų (arba 9000 dienų) jubiliejų, vadovas Vaclovas Augustinas. Pokalbis apie vieną ryškiausių ir pajėgiausių vokalinių kolektyvų Lietuvoje, nesibaigiančias choro koncertines keliones po pasaulį ir chorinio dainavimo problemas bei pasisekimus – su „Jaunos muzikos“ vadovu V. Augustinu ir choro direktore Salomėja Jonynaite.

Ved. Austėja Kuskienė.                             

„Ryto allegro“ lapkričio 27 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...