captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ką man skaityti?“: gal R. Gavelio „Vilniaus pokerį“, o gal detektyvą?

Su literatūrologe hum. m. dr. Jūrate Čerškute kalbėsimės apie Ričardo Gavelio kūrybos išskirtinumą mūsų literatūroje, apie „Vilniaus pokerio“ neblėstantį populiarumą ir atradimus tyrinėjant rašytojo kūrybą.
Literatūrologė hum. m. dr. Jūratė Čerškutė. IQTV nuotr.
Literatūrologė hum. m. dr. Jūratė Čerškutė. IQTV nuotr.

„Rašydamas romaną „Sun-Tzu gyvenimas šventame Vilniaus mieste“ Ričardas Gavelis ne kartą buvo užsiminęs, jog tai paskutinis jo romanas knygos pavidalu, nes jis rimtai mąsto apie virtualų romaną. Faktas, kad rašytojas galvojo apie tolesnę savo kūrybos plėtotę bendrame pasauliniame tinkle – išties iškalbingas“, – sako literatūrologė hum. m. dr. Jūratė Čerškutė. Su mokslininke kalbėsimės apie R.Gavelio kūrybos išskirtinumą mūsų literatūroje, apie „Vilniaus pokerio“ neblėstantį populiarumą ir atradimus tyrinėjant rašytojo kūrybą.

Ar detektyvų skaitymas – tik laiko gaišinimas? Kaip keičiasi pagrindiniai personažai – nusikaltėliai ir, žinoma, jų įvykdytų nusikaltimų tyrėjai – nuo Šerloko Holmso laikų iki kultinio šių dienų švedų inspektoriaus Kurto Valanderio? Apie visa tai mintimis dalijasi komiksų kūrėja, semiotikos magistrė Miglė Anušauskaitė.

Laida „Ką man skaityti?“ – ketvirtadienį, lapkričio 27 d., 16.03 val., kartojama 20.20 val. per LRT RADIJĄ.

Ved. Gailutė Jankauskienė.

Kontaktai: kultura@lrt.lt; (8-5) 236 30 78  

http://www.facebook.com/kamanskaityti

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...