captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Seimas svarsto 2015-ųjų biudžetą

Seime vyksta pirmasis 2015-ųjų metų biudžeto svarstymas. Parlamentarai, išklausę komitetų siūlymus dėl papildomo finansavimo, grąžins projektą taisyti Vyriausybei.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Seime vyksta pirmasis 2015-ųjų metų biudžeto svarstymas. Parlamentarai, išklausę komitetų siūlymus dėl papildomo finansavimo, grąžins projektą taisyti Vyriausybei. Valstybės ir savivaldybių biudžetų pajamos kartu su ES ir kitomis tarptautinės paramos lėšomis sieks daugiau nei 9 milijardus eurų, arba beveik 6 proc. daugiau nei planuojama gauti šiemet. Planuojamas valstybės biudžeto deficitas sudarys apie 340 milijonų eurų.

Premjeras sako, kad sulėtėjusi automobilių patikra pasienyje su Kaliningrado sritimi gali turėti didelę įtaką šalies ekonomikai. Pasak A. Butkevičiaus, logistikos sektorius Lietuvos biudžetą papildo dideliais mokesčiais.  Lietuvos vežėjai antradienį toliau užlaikomi Rusijos pasienyje bei vidinėse muitinėse.

Šiandien prasidėjo tarptautinė informacinė kampanija „16 dienų be smurto“, kuria siekiama atkreipti dėmesį į smurtą artimoje aplinkoje ir diskutuoti, kaip šią problemą spręsti. Teigiama, kad daugiau nukentėjusiųjų drįsta apie tai pranešti, tačiau problema plinta, nes trūksta visuomenės nepakantumo smurtui šeimoje.

Strasbūre Europos parlamento sesijoje šiandien oficialią kalbą sakys popiežius Pranciškus. Kaip pranešama, tai bus politinis ir diplomatinis vizitas, per jį nenumatytas joks religinio ar liturginio pobūdžio įvykis. Paskutinį kartą pontifikas Jonas Paulius II Europos Parlamente lankėsi 1988 m.

Misūrio valstijos mieste Fergusone policija buvo smarkiai apšaudyta protestuotojų, įtūžusių dėl sprendimo nepateikti kaltinimų baltaodžiui policininkui, kuris šiais metais nušovė neginkluotą juodaodį paauglį, pranešė Sent Luiso apygardos policijos viršininkas.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė.

Laidos vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ lapkričio 25 d., antradienį nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...