captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: žemdirbiai laukia ne išmaldos, o naujų valdžios sprendimų

Šiomis dienomis gauta žinia, jog pieno gamintojams dėl Rusijos paskelbto embargo patirtiems nuostoliams kompensuoti žadama skirti 14 mln. eurų jų neguodžia. Kodėl?
Laidos vedėja Regina Montvilienė.
Laidos vedėja Regina Montvilienė.

Žemdirbiai jau senokai piktinasi pastaraisiais mėnesiais smukusiomis pieno ir mėsos supirkimo kainomis, grasina įvairiomis akcijomis. Šiomis dienomis gauta žinia, jog pieno gamintojams dėl Rusijos paskelbto embargo patirtiems nuostoliams kompensuoti žadama skirti 14 mln. eurų jų neguodžia. Kodėl?

Į pensiją išėjęs girininkas Juozas Pakerys nuo gamtos nenutolo, kaip ir anksčiau, taip ir dabar tebegyvena miškingoje vietovėje esančiame Dundulių kaime Molėtų rajone. Įpratęs darbą miške derinti su ūkininkavimu, tuo vis dar užsiima ir dabar – savo paties įrengtuose tvenkiniuose augina karpius, kuriuos šeria savo laukuose užaugintais kviečiais, laiko avis, turi ir bičių. Buvęs girininkas dabar džiaugiasi nauja, širdžiai miela veikla.

Žemės ūkio bendrovėje „Ginkūnų agrofirma“ vienintelėje Šiaulių rajono bendrovėje veikia profesinė sąjunga. Bendrovės vadovas Arūnas Grubliauskis ir profsąjungos organizacijos pirmininkas Jonas Gružinskas tvirtina, jog sudarant kolektyvinę sutartį didelių ginčų nebūna, nes bendrai rūpinamasi čia dirbančių žmonių gerove.

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, lapkričio 21 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...