captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar tik alkoholizmas – viena didžiausių kaimo rykščių?

Imtis šios temos paskatino kraupi triguba žmogžudystė išgertuvių metu Kėdainių rajone, Margininkų kaime. Ką turėtų daryti valdžia ir kiekvienas iš mūsų, kad padėtis keistųsi? 
Seimo Sveikatos reikalų komiteto vadovas Antanas Matulas. ELTA nuotr.
Seimo Sveikatos reikalų komiteto vadovas Antanas Matulas. ELTA nuotr.

Imtis šios temos paskatino kraupi triguba žmogžudystė išgertuvių metu Kėdainių rajone, Margininkų kaime. Ką turėtų daryti valdžia ir kiekvienas iš mūsų, kad padėtis keistųsi? Pokalbyje dalyvauja Kėdainių rajono Gudžiūnų seniūnas Regimantas Valiauskas, Seimo Sveikatos reikalų komiteto vadovas Antanas Matulas, gydytojas psichiatras Dainius Pūras ir Veisiejų šv. Jurgio parapijos klebonas Egidijus Juravičius.

Šiuo metu Lietuvoje net 88 proc. šalies gyventojų turi nuosavą namą ar butą, o 12 proc. nuomojasi. Pirkti ar nuomotis būstą – kas naudingiau? Mūsų pašnekovai – „Swedbank“ vyresnioji ekonomistė Vaiva Šečkutė ir „Ober-Haus” Vertinimo ir rinkotyros skyriaus vadovas Saulius Vagonis.

Maisto gamyba, transportavimas siejasi su atliekų susidarymu. Dar kartą apie tausojantį vartojimą kalbėsimės su Renata Dagiliūte, projekto „Aplinkai palankaus gyvenimo būdo skatinimas per tausojantį maisto vartojimą" eksperte, VDU lektore.

Iš „Amerikos balso“ archyvų: pokalbis su Lietuvos radijo žurnalistikos pradininku, pirmuoju Kauno radiofono pranešėju Petru Babicku.

Dar laidoje – naujausios žinios, orų prognozė, spaudos apžvalgos, kultūrinių renginių anonsas, 15 min.lt apžvalgininko Rimvydo Valatkos komentaras, viktorina, skirta Muziejų metams.

Vedėjai Alvyda Bajarūnaitė ir Ramūnas Grumbinas.

„Ryto garsai“ – rugsėjo 12 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...