captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikinis pastišas“: apie tarptautinį Šv. Jokūbo chorinės muzikos festivalį

Prieš keletą metų Vilniaus centre, prie Lukiškių aikštės, atsidariusi puošni sakralinė erdvė iškart rado savo vietą ir negausių Vilniuje koncertinių vietų sąraše. Šv. Jokūbo bažnyčioje choras „Vilnius“ ir jo meno vadovas prof. Povilas Gylys jau antrą kartą rengia tarptautinį chorinės muzikos festivalį.

Prieš keletą metų Vilniaus centre, prie Lukiškių aikštės, atsidariusi puošni sakralinė erdvė iškart rado savo vietą ir negausių Vilniuje koncertinių vietų sąraše. Šv. Jokūbo bažnyčioje choras „Vilnius“ ir jo meno vadovas prof. Povilas Gylys jau antrą kartą rengia tarptautinį chorinės muzikos festivalį. Jo programą laidoje pristatys pats maestro P. Gylys, dalyvaus ir iškiliausio šių metų festivalio svečių kolektyvo, Maskvos Svešnikovo valstybinio akademinio rusų choro meno vadovas Jevgenijus Volkovas.

Antroji „Muzikinio pastišo“ dalis pakvies į Viduramžių dainių – trubadūrų, truverų ir minezingerių pasaulį. Skambės festivalio „Banchetto musicale“ svečių iš Prancūzijos – ansamblio „Ligeriana“ įrašai.

Ved. Jūratė Vičienė.

„Muzikinis pastišas“ – rugsėjo 12 d., trečiadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ..

Laida kartojama 22.10 val.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...