captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame vidudienyje“ – LRT konkursas „Auksinis balsas“

Ketvirtadienio laidoje –  konkurso „Auksinis balsas“ dainos ir pokalbis su Antanu Zakarausku.
Antanas Zakarauskas. Deivaro Kaleininko (LRT.lt) nuotr.
Antanas Zakarauskas. Deivaro Kaleininko (LRT.lt) nuotr.

Kiekvieną savaitę konkurso „Auksinis balsas“ rengėjai atlikėjams kelia vis kitas meistriškumo užduotis. Štai sekmadienio vakarą konkurso dalyviai varžėsi, kas įtaigiau ir geriau atliks įvairių tautų liaudies muziką. Laidoje netrūko geros muzikos, spalvingų pasirodymų, jaudulio ir noro nugalėti. Tačiau ne visų konkursantų svajonės ir viltys pildėsi. Atrodo, kad su konkursu atsisveikino Antanas Zakarauskas? Tačiau konkursas „Auksinis balsas“ tam ir yra, kad jame netrūktų staigmenų.

Antanas Zakarauskas iš komisijos sulaukė bene daugiausiai kandžios kritikos, tačiau žiūrovai, stebėdami Antaną televizijos ekrane, įžvelgė kai ką daugiau. Galbūt jis ne visada gerai, įtaigiai interpretuoja pasirinktą dainą, tačiau jo jaudulys toks natūralus ir suprantamas, kad publiką tiesiog paperka.   

„Netiesa, kad komisijos kritiką mes priimame taikiai. Viskas priklauso nuo to, ką ir kaip sako, kiek kompetencijos turi vertintojas. Mano nuomone, kai kurie komisijos nariai turėtų būti santūresni mano atžvilgiu“, – atvirauja laidos pašnekovas Antanas Zakarauskas.

Malonūs klausytojai, kviečiame ir Jus dalyvauti laidoje ir reikšti nuomones apie konkursą ir jo atlikėjus. Laidos metu veiks telefonai:  (8 5) 233 10 12, (8 5) 233 10 13.

Ved. Edita Vilčiauskienė.

„Muzikinis vidudienis“ lapkričio 20 d., ketvirtadienį, 12.10 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...