captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip keisis jaunimo fizinis aktyvumas?

Seimas pritarė rezoliucijai „Dėl sporto politikos“, kurioje numatyta iki 2020 metų didinti įvairių sporto paslaugų prieinamumą vaikams ir jaunimui, kad gerėtų jaunimo sveikatos būklė.

Seimas pritarė rezoliucijai „Dėl sporto politikos“, kurioje numatyta iki 2020 metų didinti įvairių sporto paslaugų prieinamumą vaikams ir jaunimui, kad gerėtų jaunimo sveikatos būklė. Tarp siūlymų – visose mokyklose įvesti tris fizinio ugdymo pamokas per savaitę, skatinti sportuoti aukštųjų mokyklų studentus, tobulinti sporto ugdymo programas mokyklose ir kt. Kokių rezultatų tikimasi?

Valstybės kontrolei pareiškus, kad 2015 metų biudžete suplanuotas beveik 5 proc. asignavimų augimas prieštarauja Fiskalinės drausmės įstatymui, ekonomistai pastebi, kad Vyriausybei gali tekti peržiūrėti kitų metų biudžetą.

Trečiadienį Seime vyksiančioje tarptautinėje konferencijoje bus diskutuojama apie Lietuvos švietimo sistemą: ar pateisinami visuomenės ir verslo lūkesčiai?

Paskutines šių metų rungtynes Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė Kijeve sužaidė su Ukraina. Kaip vertinti rinktinės pasiekimus?

Euras keičia litą. Šįkart kalbėsime apie geros verslo praktikos memorandumą, verslininkų sąžiningumą įvedant eurą.

Iš „Amerikos balso“ archyvo. 1976 metų įrašas, kurį apie Latvijos nepriklausomybės šventę JAV parengė žurnalistai Jolanta Raslavičiūtė ir Jurgis Blekaitis.

Švedai pirmieji pasaulyje tirs, kaip šalyje sukurtuose kompiuteriniuose žaidimuose vaizduojamos moterys. Šitaip siekiama kovoti su seksizmu ir vyraujančiais stereotipais.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Ilona Rūkienė. 

„Ryto garsai“ lapkričio 19 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...