captcha

Jūsų klausimas priimtas

„LRT Aktualijų studija“: ar švietimo sistema pateisina lūkesčius?

Trečiadienį Seime rengiamos konferencijos tema – „Lietuvos švietimo sistema: ar pateisinami visuomenės ir verslo lūkesčiai?“ Kokie tie lūkesčiai yra ir kas atsitiko, kad apie tai reikia diskutuoti net Seime?
Laidos vedėjas Vytautas Kvietkauskas.
Laidos vedėjas Vytautas Kvietkauskas.

Trečiadienį Seimo Švietimo mokslo ir kultūros komitetas, Pramonininkų konfederacija ir Švietimo ir mokslo ministerija rengia konferenciją. Jos tema – „Lietuvos švietimo sistema: ar pateisinami visuomenės ir verslo lūkesčiai?“

Kokie tie lūkesčiai yra ir kas atsitiko, kad apie tai reikia diskutuoti net Seime? Pasirodo, tyrimų duomenys rodo, kad apie 2040-uosius metus Lietuvoje beliks du milijonai gyventojų. Trečdalis jų – pensininkai. Ar dabartiniai vaikai, būsimieji mokesčių mokėtojai, įgys tokį išsilavinimą, kurio reikės po dviejų dešimtmečių, kad galėtų gauti gerai apmokamą darbą ar sukurti aukštų technologijų verslą? Kitaip tariant, ar jie gaus tokį didelį atlygį, kad galėtų mokėti mokesčius, pakankamus socialinėms valstybės reikmėms apmokėti?

Apie tai laidoje kalbėsimės su švietimo ir mokslo ministru prof. Dainiumi Pavalkiu, Pramonininkų konfederacijos prezidentu Robertu Dargiu, Darbo ir socialinių tyrimų instituto vyresniuoju moksliniu darbuotoju Arūnu Pociumi.

Vedėjas Vytautas Kvietkauskas.

„LRT Aktualijų studija" – lapkričio 11 d., antradienį, 11.03 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...