captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kokiais atvejais reikia mokėti gydantis?

Neskubėkite mokėti, kai gydymas turi būti nemokamas, ragina Valstybinė ligonių kasa. Pacientams primenama, kad visada vertėtų žinoti, jog yra nemažai atvejų nemokėti už tai, už ką ligonių kasos moka Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Neskubėkite mokėti, kai gydymas turi būti nemokamas, ragina Valstybinė ligonių kasa. Pacientams primenama, kad visada vertėtų žinoti, jog yra nemažai atvejų nemokėti už tai, už ką ligonių kasos moka Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis. Kaip elgtis ir kokiais atvejais reikia mokėti gydantis?

Premjeras Algirdas Butkevičius su Studentų sąjungos prezidentu Pauliumi Baltoku Tarptautinę studentų dieną pasirašys pirmąjį Lietuvos istorijoje ketinimų protokolą, kurio vienas esminių dalykų –  skatinti gerai besimokančius studentus.

Pirmadienį Seime organizuojama diskusija „Iššūkiai pilietiškumo ugdymui geopolitiniame kontekste“.

Europos Sąjunga svarstys sankcijas Rusijai.

Įdomiausi ir svarbiausi savaitės istorijos įvykiai.  

Rekordine mėnesio krova per visą Klaipėdos jūrų uosto istoriją besidžiaugiantys uosto vadovai brandina ambicingus pietinės uosto dalies išvystymo planus. Tačiau jie atitolina seniai miestui duoto pažadą – pastatyti naują prieplauką pramoginiams laivams.

Su rubrika „Labas rytas“ žvilgsnis į Šri Lanką, kur šiuo metu yra kolega Saulius Liauksminas.

Reportažas iš Lietuvos didžiųjų arenų, kurios buvo pastatytos prieš trejus metus vykusiam Europos krepšinio čempionatui.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ lapkričio 17 d., pirmadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...