captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kam lietuviai dažniausiai skiria paramą?

Valstybinė mokesčių inspekcija organizacijoms baigia pervesti paramą iš gyventojų pajamų mokesčio. Apie pusė žmonių paramos niekam neskiria ir šie pinigai lieka biudžete.

Valstybinė mokesčių inspekcija organizacijoms baigia pervesti paramą iš gyventojų pajamų mokesčio. Apie pusė žmonių paramos niekam neskiria ir šie pinigai lieka biudžete. Gyventojai įvairias organizacijas kasmet gali paremti skirdami du procentus, o partijoms – vieną procentą nuo sumokėto pajamų mokesčio. Visuomenės tyrimai rodo, kad apskritai aukojančių žmonių Lietuvoje daugėja.  Justinos Karklelienės pasakojimas.

Kauno technologijos universitete atidarytas naujas Mokslo ir technologijų centras ir verslo inkubatorius. Santakos slėnis – tarptautinius standartus atitinkantis nacionalinis atviros prieigos mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros centras, kuriame bus sutelktas ypač perspektyvių krypčių – darniosios chemijos ir biofarmacijos, ateities energetikos, mechatronikos, informacinių ir komunikacinių technologijų – mokslo ir studijų potencialas.Tai didžiausias tokio pobūdžio centras Lietuvoje. Simono Bendžiaus pasakojimas.

Taip pat laidoje: užsienio spaudos apžvalga, kultūros renginių skelbimai.

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – lapkričio 15 d., šeštadienį, nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close