captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Kaune atidarytas naujas Mokslo ir technologijų centras ir verslo inkubatorius

Santakos slėnis – tarptautinius standartus atitinkantis nacionalinis atviros prieigos mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros centras, kuriame bus sutelktas ypač perspektyvių krypčių mokslo ir studijų potencialas.
R. Achmetovo (DELFI) nuotr.
R. Achmetovo (DELFI) nuotr.

Santakos slėnis – tarptautinius standartus atitinkantis nacionalinis atviros prieigos mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros centras, kuriame bus sutelktas ypač perspektyvių krypčių – darniosios chemijos ir biofarmacijos, ateities energetikos, mechatronikos, informacinių ir komunikacinių technologijų – mokslo ir studijų potencialas. Vyksta tarptautinė konferencija „Lietuvos mokslas ir pramonė 2014: slėniai – paskata inovacijų ekonomikai“, kurioje apie 700 mokslo, verslo ir valdžios atstovų, pusšimtis svečių iš užsienio.

PLB atstovai skeptiškai vertina siūlymą dėl dvigubos pilietybės rengti referendumą ir nori, kad šios galimybės būtų išplėstos įstatymu. Lietuvos pilietybės išsaugojimas buvo viena svarbiausių temų šią savaitę posėdžiavusios Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos darbe.

Cukrinis diabetas – sunki lėtinė, gyvybei pavojinga liga, o jos paplitimo skaičiai  verčia sunerimti. Vilniuje vyksta konferencija „Sveika gyvensena ir diabetas“, skirta Pasaulinei diabeto dienai paminėti.  Medikai, sveikos gyvensenos atstovai ir kiti konferencijos pranešėjai kalba, ką turėtų žinoti žmogus apie diabetą. Kaip jūs gyvenate su diabetu? Pokalbis 13.37 val.

Pasaulio lyderiai renkasi Australijos mieste Brisbane, kur savaitgalį vyks Didžiojo dvidešimtuko viršūnių susitikimas.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, rubrika „Naujienų žemėlapis“.

Laidos vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Vytautas Markevičius.

„Lietuvos diena“ lapkričio 14 d., penktadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close