captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: Lietuvos bankas perspėja dėl „Gold Line International“

Lietuvos bankas, įtardamas „Gold Line International“ dėl neteisėtos veiklos ir pinigų viliojimo iš gyventojų, kreipėsi į Generalinę prokuratūrą.
Lietuvos banko Finansinių paslaugų ir rinkų priežiūros departamento direktorius Vilius Šapoka. M.Ambrazo (ELTA) nuotr.
Lietuvos banko Finansinių paslaugų ir rinkų priežiūros departamento direktorius Vilius Šapoka. M.Ambrazo (ELTA) nuotr.

Lietuvos bankas, įtardamas „Gold Line International“ dėl neteisėtos veiklos ir pinigų viliojimo iš gyventojų, kreipėsi į Generalinę prokuratūrą. „Gold Line International“ tinklalapyje raginama įnešti tam tikrą pinigų sumą, kuri, neva, atneš finansinę naudą, žadama, jog pajamos nuolat augs. Pokalbis su Lietuvos banko Finansinių paslaugų ir rinkų priežiūros departamento direktoriumi Viliumi Šapoka ir Investuotojų asociacijos valdybos pirmininku Vytautu Plunksniu.

Poetui, publicistui, vertėjui  ir literatūros tyrinėtojui Tomui Venclovai  – 75-eri! Jubiliatas – „Ryto garsų“ svečias.

Rugsėjo 11-osios įvykiai JAV, sukrėtę ir pakeitę pasaulį. Įžvalgos ir pamokos praėjus vienuolikai metų.

Privatūs detektyvai su nerimu laukia, ką šį rudenį nuspręs įstatymų rengėjai. Specialiai sudaryta darbo grupė baigia Privačios detektyvinės veiklos įstatymo projektą, kuriame turėtų būti nustatytos aiškios ribos, ką gali ir ko negali įvairias paslaugas teikiantys detektyvai.  Iki šiol Lietuvoje nebuvo tokio įstatymo, o privačia detektyvine veikla galėjo užsiimti bet kokie fiziniai ar juridiniai asmenys. Jiems nebuvo taikomi jokie apribojimai, netikrinamos jų žinios, o veiklai nereikėjo licencijų. Valdžios atstovai naująjį projektą vadina dideliu žingsniu į priekį, tuo metu patys detektyvai sako, kad draudimų pripildytą įstatymo projektą būtina taisyti, nes kitaip nukentės jų darbo kokybė. Apie detektyvų veiklą ir ploną ribą tarp viešojo ir privataus gyvenimo – Simono Bendžiaus pasakojimas.

Pasaulio sveikatos organizacija informuoja, kad apie 70–80 proc. žmonių bent kartą gyvenime yra patyrę nugaros skausmus. Apie šį sveikatos sutrikimą pokalbis su gydytojais.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, verslo naujienos, spaudos apžvalgos, kalbos valandėlė, kultūros renginių anonsas, politikos apžvalgininko Virginijaus Savukyno komentaras, etnologo Liberto Klimkos pasakojimas.

Laidą veda Gabija Narušytė, Artūras Matusas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai” rugsėjo 11 d., antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...