captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikinis vidudienis“ prisimena Juozą Tiškų

„Buvau paprastas žmogus, tik labai norėjau gero orkestro, grojančio gerą muziką“, – kartą yra pasakęs Juozas Tiškus, pirmojo profesionalaus Lietuvos estradinio orkestro įkūrėjas ir vadovas, lengvosios muzikos pradininkas, kompozitorius.
Pirmojo profesionalaus Lietuvos estradinio orkestro įkūrėjas ir vadovas<br> lengvosios muzikos pradininkas<br> kompozitorius Juozas Tiškus.
Pirmojo profesionalaus Lietuvos estradinio orkestro įkūrėjas ir vadovas
lengvosios muzikos pradininkas
kompozitorius Juozas Tiškus.

„Buvau paprastas žmogus, tik labai norėjau gero orkestro, grojančio gerą muziką“, – kartą yra pasakęs Juozas Tiškus, pirmojo profesionalaus Lietuvos estradinio orkestro įkūrėjas ir vadovas, lengvosios muzikos pradininkas, kompozitorius. Daugiau nei 50 savo gyvenimo metų pašventęs estradai, išugdęs dešimtis puikių atlikėjų, subrandinęs tūkstančius lengvosios muzikos gerbėjų. Didysis entuziastas, siekęs klausytojams ne bet kaip, o profesionaliai pateikti estrados ir klasikinio džiazo kūrinius.

Laidoje skambės Juozo Tiškaus vadovautų Lietuvos estradinio orkestro bei vokalinio instrumentinio ansamblio „Estradinės melodijos“ įrašai.

Ved. Audronė Kažukauskaitė.

„Muzikinis vididienis“ – lapkričio 17 d., pirmadienį, 12.10 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...