captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip didinti saugumą viešose vietose?

Sumušamas autobusu vėlų vakarą važiavęs vyras, o vairuotojas vykstant smurtui nesustoja. Prie parduotuvės užpuolama pora, kuriai nuo agresyvių jaunuolių pasislėpus automobilyje, šie mašiną apgadina. Ką daryti, kad viešose vietose tokių pavojų nekiltų?

Sumušamas autobusu vėlų vakarą važiavęs vyras, o vairuotojas vykstant smurtui nesustoja. Prie parduotuvės užpuolama pora, kuriai nuo agresyvių jaunuolių pasislėpus automobilyje, šie mašiną apgadina. Ką daryti, kad viešose vietose tokių pavojų nekiltų? Viešojo transporto ir policijos atstovų komentarai.

Ar reikia referendumo dėl dvigubos pilietybės? Pasaulio lietuvių bendruomenės atstovai nekeičia nuomonės, kad klausimas turi būti sprendžiant keičiant įstatymą, o ne rengiant referendumą.

Diabeto asociacijos vadovė pastebi, kad Lietuvoje pacientams per retai atliekami kraujo tyrimai, kurie padėtų laiku nustatyti cukrinį diabetą, nors oficialiai šeimos gydytojai tokius valstybės kompensuojamus tyrimus turėtų siūlyti pacientams patys. 

Kauno technologijos universitete bus atidarytas naujas Mokslo ir technologijų centras ir verslo inkubatorius. Universitetas teigia, kad tai bus didžiausias tokio pobūdžio centras Lietuvoje, kuris dirbs chemijos, biofarmacijos, ateities energetikos srityse. Kartu rengiama ir tarptautinė konferencija „Lietuvos mokslas ir pramonė 2014: slėniai – paskata inovacijų ekonomikai“.

Tūkstančiai vengrų sekmadienį išėjo į gatves reikalaudami korupcija įtariamos mokesčių agentūros vadovės atsistatydinimo. Prieš savaitę dėl panašių tūkstantinių protestų šalies vyriausybė buvo priversta atšaukti planuojamą mokestį už duomenų perdavimą internetu. Tarptautinės žmogaus teisių organizacijos dėl prastėjančios padėties rinkimų proceso, žiniasklaidos laisvės, pilietinės visuomenės, teismų nepriklausomybės ir korupcijos srityse grasina išbraukti Vengriją iš demokratinių šalių sąrašo. Išsamiau apie tai – su rubrika „Naujienų žemėlapis“.

Svečiuose – aktorė, knygos „Aktoriai, režisieriai ir kasininkės. Ko nematė žiūrovai“ autorė Nijolė Narmontaitė.

Ved. Giedrė Čiužaitė ir Ramūnas Grumbinas.

„Ryto garsai“ lapkričio 14 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...