captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kino režisierius Ivanas I.Tverdovskis

„Tai istorija apie tai, kaip išsiveržti, išsivaduoti iš tos žeminančios sistemos“, – apie savo filmą „Spec. klasė“ („Klass Korektsii“) pasakoja rusų kino režisierius Ivanas I.Tverdovskis, kino forumo „Scanorama“ svečias.
Kino režisierius Ivanas I.Tverdovskis.
Kino režisierius Ivanas I.Tverdovskis.

„Tos klasės iš tikrųjų panašios į mažus vaikiškus getus, todėl, kad jas lankančių vaikų nemyli nei mokytojai, nei jų bendraamžiai, kurie mokosi toje pačioje mokykloje. Tai istorija apie tai, kaip išsiveržti, išsivaduoti iš tos žeminančios sistemos“, – apie savo filmą „Spec. klasė“ („Klass Korektsii“) pasakoja rusų kino režisierius Ivanas I.Tverdovskis, kino forumo „Scanorama“ svečias.

„Po vienu stogu menas ir verslas – daugiau pliusų nei minusų. Menininkai mokysis tikslingos veiklos, produktyvumo, verslumo, o verslininkams menas taps įkvėpimo šaltiniu“, – sako uostamiestyje atsidarančio kūrybinio inkubatoriaus „Kultūros fabrikas“ projekto vadovė Raimonda Laužikienė.

Kultūros savaitraščių „Šiaurės Atėnai“, „Literatūra ir menas“, „7 meno dienos“ apžvalga.

„Ši paroda – tai bandymas ne tik įsiklausyti į tekstilės iškalbas šiuolaikiniame Lietuvos mene, bet ir į modernizacijos sąlygų veikiamą pasaulį“, – teigia parodos kuratorė dr. Virginija Vitkienė. „Stop phubbing!”, – sako parodos „Laiko drobulė“ organizatoriai ir kviečia sustoti bei pažvelgti į save ir kitą, į mus supantį pasaulį.

„Tos klasės iš tikrųjų panašios į mažus vaikiškus getus, todėl, kad jas lankančių vaikų nemyli nei mokytojai, nei jų bendraamžiai, kurie mokosi toje pačioje mokykloje. Tai istorija apie tai, kaip išsiveržti, išsivaduoti iš tos žeminančios sistemos”, – apie savo filmą „Spec. klasė“ („Klass Korektsii”) pasakoja rusų kino režisierius Ivanas I.Tverdovskis, kino forumo „Scanorama“ svečias.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ lapkričio 14 d., penktadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...