captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena”: pradedamas pensijų kompensavimo procesas

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia, kad šiandien pradedamas pensijų kompensavimo procesas. Ministrė Algimanta Pabediskienė sako, kad pirmieji pinigai gyventojus pasieks lapkričio pabaigoje.
T. Urbelionio (BFL) nuotr.
T. Urbelionio (BFL) nuotr.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia, kad šiandien pradedamas pensijų kompensavimo procesas. Ministrė Algimanta Pabediskienė sako, kad pirmieji pinigai gyventojus pasieks lapkričio pabaigoje, o jau nuo šiandien Lietuvos pašto darbuotojai pradeda nešioti laiškus, informuojančius gyventojus apie jiems paskaičiuotos kompensacijos dydį bei mokėjimų terminus.

Šiandien 100-ame Lietuvos mokyklų vyko įspėjamasis streikas, nevyko pirmosios dvi pamokos, darželių auklėtojai dvi valandas nepriėmė vaikų. Pedagogai reikalauja, kad švietimo finansavimas būtų grąžintas į prieškrizinį lygį, ikimokyklinių įstaigų pedagogai gautų tokias pat algas kaip bendrojo ugdymo mokytojai, vaikų skaičius darželių grupėse ir mokyklų klasėse būtų mažinamas.

Generolo Silvestro Žukausko poligone Pabradėje ketvirtadienį vyksta tarptautinių NATO pratybų „Geležinis kardas 2014“ svečių ir žiniasklaidos diena.

Seimas pradėjo svarstyti įstatymų pataisas, kurios sugriežtina atsakomybę už nelegalų darbą. Numatoma, kad darbdaviai turėtų sumokėti nelegaliai dirbusiam žmogui atlyginimą ir mokesčius, o pastarasis, jeigu yra bedarbis, privalėtų grąžinti gautas nedarbo išmokas už laiką, kai dirbo nelegaliai.

Vilniuje  priežiūros institucijos pristatė spalį atlikto kainų nurodymo litais ir eurais prekybos ir paslaugų vietose patikrinimo rezultatus.

JAV pareiškė, kad Ukraina turi teisę ginti savo teritoriją, bet kartu išreiškė viltį, jog trapios paliaubos su prorusiškais sukilėliais liks galioti, Kijevui ruošiantis naujoms kautynėms šalies rytuose.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, rubrika „Jūs paskambinot į LRT RADIJĄ“, kalbos valandėlė.

Laidos vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Vytautas Markevičius.

„Lietuvos diena“ lapkričio 13 d., ketvirtadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...