captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: poetas, publicistas, vertėjas Tomas Venclova

„Lietuvių tautos ir kalbos klestėjimas man ypač svarbus, nes esu ne tik publicistas, bet ir poetas, kuriam svarbu turėti skaitytoją ne tik šiandien, bet ir ateityje. Tačiau nesutinku, kad reikia beatodairiškai mylėti ir nereflektuoti jų“, – savo santykį su tėvyne ir kūryba apibūdina poetas, publicistas, vertėjas, Jeilio universiteto profesorius Tomas Venclova.
Poetas<br> publicistas<br> vertėjas<br> Jeilio universiteto profesorius Tomas Venclova.
Poetas
publicistas
vertėjas
Jeilio universiteto profesorius Tomas Venclova.

Lietuvių tautos ir kalbos klestėjimas man ypač svarbus, nes esu ne tik publicistas, bet ir poetas, kuriam svarbu turėti skaitytoją ne tik šiandien, bet ir ateityje. Tačiau nesutinku, kad reikia beatodairiškai mylėti ir nereflektuoti jų“, – savo santykį su tėvyne ir kūryba apibūdina poetas, publicistas, vertėjas, Jeilio universiteto profesorius Tomas Venclova.

„Galima atkartoti tikslius asmens bruožus, bet tai nebus portretas. Portretas turi būti įdvasintas tiek piešiamojo, tiek mano asmenybe“, – sako dailininkė, portretistė Elena Nona Zavadskienė. Pokalbis apie portreto žanrą.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Būdama Kaselyje pradedi galvoti apie Kabulą, klimato pokyčius ar ekologiją“, – tokias mintis sukelia Vokietijoje vykęs reikšmingiausias šiuolaikinio meno festivalis „Documenta“. Menotyrininkės Agnės Narušytės kultūros komentaras.

„Lietuvių tautos ir kalbos klestėjimas man ypač svarbus, nes esu ne tik publicistas, bet ir poetas, kuriam svarbu turėti skaitytoją ne tik šiandien, bet ir ateityje. Tačiau nesutinku, kad reikia beatodairiškai mylėti ir nereflektuoti jų“, – savo santykį su tėvyne ir kūryba apibūdina poetas, publicistas, vertėjas, Jeilio universiteto profesorius Tomas Venclova. Pokalbis su Vilniuje jubiliejų pasitinkančiu poetu.

Ved. Raminta Jonykaitė.                         

„Ryto allegro“ rugsėjo 11 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...